Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Září 2011

Pro věřící čtenářky

17. září 2011 v 15:56 | Miska :-D (autorka blogu) |  Mé povídky
Ahojky mé věrné čtenářky,
mám pro Vás velikou novinu. Rozhodla jsem se, že napíšu knihu. Jste zatím první, kdo se o tom dozvěděl, krom Boha.
Chtěla bych popsat zatím svůj život s dobrým koncem. Všechno, co jsem zažila, co se mi stalo, kdo mě opustli, koho jsem zradila, kdo zradil mě, koho jsem milovala, komu jsem ublížila,... Tedy všechno ne, to se přiznám, ale udělám to tak barevný, bude to převážně realita s trochou fantazie. Nechci tou knihou nikomu ublížit, a naopak chci něco dokázat a tak si musím trochu vymýšlet, aby to doladilo děj.

Kdyby jste měl někdo jakýkoliv nápady, pocity, s kterými byste se se mnou chtěli podělit, třeba, jak Vás někdo opustil, ublížil Vám, nebo jak jste se zamilovali, co to pro Vás znamenalo, jak jste uvěřili v Boha, jak Vám Bůh pomáhá, jak si vážíte své rodiny, svých přátel, jak jste se ocitli na dně, jak Vám někdo umřel, jak Vás někdo miloval, nebo jak jste spolu prožili svatbu... Nebo, kdyby jste alespon znaly dobré verše z Bible...nejlépe verš i s odkazem.

Pište na email: hlavnickovamisa@seznam.cz Předmět: Kniha

Holky, budu moc ráda, když mi napíšete! Slibuju Vám, že vás do své knížky zahrnu!!!

Příběh už mám částečně vymyšlený - tedy jeho stručnou kostru - pár bodů, co oblivnili můj život. Dnes jsem popsala už 2 A4ky...

Doufám, že jsem Vás trochu namotivovala a doufám, že se mi ozvete, kdo se podílí na mé knížce, to mu jí prodám se slevou :-)

Deuteronomium 32:4 - On je Skála. Jeho dílo je dokonalé, na všech jeho cestách je právo. Bůh je věrný a bez podlosti, je spravedlivý a přímý.

1. Korintským 10:13 - Nepotkala vás zkouška nad lidské síly. Bůh je věrný: nedopustí, abyste byli podrobeni zkoušce, kterou byste nemohli vydržet, nýbrž se zkouškou vám připraví i východisko a dá vám sílu, abyste mohli obstát.

Vaše Míša Mrkající

Krádež

17. září 2011 v 15:21 | Miska :-D (autorka blogu)
Ahojky,
dnes jsem se po dlouhé době (půl roku?) přihlásila na blog a zjistila jse, že se mi někdo naboural do mého blogu!!!! Tedy musím říci, že jsem měla štěstí, že jsem po většinou našla vše na svém místě, ale třeba pár chatů jsme nedělala já. Ještě jsem to nenahlásila,ale už jsem si změnila heslo. Tak snad se to nebude opakovat!!!! Mám po chvíli čas, tak jsem něco přidám.

Jinak jste si asi všimly, že jsem předělala trochu design. Snad se bude líbit. Kdyby ne, napište mi a já ho předělám. Ale beru už jen celebrity nebo věřící obrázky...