Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Listopad 2010

Poradna po emailu

17. listopadu 2010 v 18:45 | miska |  Poradna...lásky
Ahoj holky...

Prosím Vás: moc mi nepište do komentářů,protože já z nich nestíhám odepisovat. Když už tam napíšete,pak Vám nejspíš stejně neodepíšu. Raději pište přes email.

Postup,jak mi napsat:
1.dole u mého komentáře klikni na E-mail a tím se ti otevře e-mailové okénko
2.Komu:- oprav z (V) na @ =Ctrl+Alt+V
3.Předmět: Poradna lásky (něco bližšího,třeba kluk se se mnou rozešel,měla jsem sokyni,neboc nás dala dohromady...)
4.Zpráva: piště prosím pravdu,ale jinak piště svoje trápení s láskou,at se jedná o neobětovanou lásku,platonickou lásku,prázdninovou lásku...

Děkuji všem,co se mi svěřili/svěřují a vážím si jejich důvěry. Doufám,že Vám aspon trochu pomáhám. 

Budu ráda,když vyjádříte své pocity (jak radím,jak jsem Vám pomohla) v komentářích. Jsem vděčná za každý názor a nezlobte se,že neodepisuju. 

Prosím Vás ale o jedno: pište pravdu a hlavně piště,pokud opravdu máte problém,opravdu je poznat,kdy někdo potřebuje pomoc a když někdo jen napíše líbí se mi jeden kluk a já jemu ne-co mám dělat? například. Nechci toho po Vás moc,jen piště pokud je to důležité. Děkuji Všem! Míša

Poradna lásky na chatu

8. listopadu 2010 v 22:05 | Miska :-D |  Chat
Ahojky holky,
omlouvám se,že nemám čas na blog,ale mám toho hodně do školy. 
Chtěla bych poděkovat všem,kdo se mi svěřili se svými problémy a trápením/starostmi ohledně lásky. Každá/ý z nás má nějaký problém týkající se lásky. Někdo je beznadějně zamilovaný,jiný se trápí třeba díky rozchodu a jiná si nemůže vybrat,kterej z těch dvou je lepší. 
Napadla mě nápad: Domluvili by jsme se na datumu a čase a šli by jsme všichni na chat a já bych Vám na něm odpovídala na otázky,které Vás zajímají a třeba by jsme se mohli vzájemně pomoci. Je to jen nápad,ale myslím si,že nemusí být špatný. Vím,že by můj blog potřeboval trochu změnu,často něco slibuju a nesplním to,ale chtěla bych a už dlouho o tom přemýšlím,jen musím sehnat čas vylepšit ho trochu a taky jsem ho chtěla rozdělit. Ale to až bude čas. Vše by ale mělo být při starém. 

Prosím piště do komentářů nějaké datum-třeba sobota,... Hodinu bych navrhovala odpoledne,ale je to na vás. Musím mít čas,jinak moc ráda pokecám. Já bych na poprvé brala třeba v sobotu 13.11.??? Ale to je na Vás Už se těším,ahoj!