Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Duben 2010

Víra

21. dubna 2010 v 18:53 | miska |  Dary Ducha svatého
Ahoj holky,možná to nevíte,ale já věřím v Boha. Víra v mém životě pro mě znamená moc. Možná si řeknete,že věřit v Boha může každý,to jo,ale ne každý Boha cítí. Na tento blog nechodí jen nevěřící holky,ale i holky věřící. Je jich méně,ale existují.
Pro mě je víra velice důležitá. Změnila mi totiž život. Když mi bylo 13,tak jsem přijala do svého srdce Pána Boha,tím,že jsem uvěřila,že Ježíš za mě zemřel na kříži. Bylo to nejlepší pocit co znám. Od té doby jsem jiná. Věřit můžete komukoliv,ale Bihu je to něco jiného. Jsem ráda,že mužu psát na toto téma. Vážím si ho a je pro mě velkým darem od Ducha svatého.
Víru ve mě utvrzují rodiče,mí přátelé,sbor,kam chodím a sám Bůh. Víte pro někoho jsou drogou cigarety,sex,drogy,alkohol... Pro mě Bůh. Možná jsem někoho tímto článkem odradila,ale snažila jsem se a snažím se,aby si tohoto blogu všimli jak holky nevěřící,tak holky věřící. Je to pro mě velká pocta,když mi některí z vás napíše a hlavně pokud je věřící má u mě daleko větší šanci. Daleko raději jí odepíšu.
Já si uvědomuju,že kdybych nepoznala Boha byla bych jako ostatní nevěřící lidé. Nechci se tady nad nikým převyšovat,ale já bych byla ztracená. Začala bych chodit s klukama,začala bych kouřit,začala bych být sprostá,drzá,nevychovaná. Měla bych špatné známky,protože bych se nechtěl učit,nebavilo by mě to. Když mám Boha jsem jiná,na známkách mi záleží,čekám na pořádnýho kluka,uvědomuju si,že kouřením si ničím život. Taky si přeju na světě mír,pořádek,pohodu,klid. Nejvíc bych si přála,kdyby Bůh proměnil každého srdce,tak jako moje. Přála bych to každému,kdo se trápí,kdo si neví rady,kdo má trápení,starosti. Kdo nemá dobré vztahy s rodinou,přáteli,klukem/holkou. Každýmu bych přála poznat Boha,tak jako jsem ho poznala já.
V mém životě vím,kdo je opravdový přítel a kdo ne. Také vím,kdo mi pomůže z lidí,když se trápím ohledně kluků,sttrarostech problémů,,kamarádství,nebo Boha samotného. Ty to lidi mám v dorostě,v mládeži,ve shromku,a pak různě po Čr,nebo po Sr. Jsem za včechny strašně moc ráda. Jsem ráda,za Boha,že jsem ho mohla poznat,za mojí rodinu,kterou mi dal,za mé přátelé-věřící a zakamarády-nevěřící, za mé koníčky,za školy,kam budu chodit,za jeho milost,kterou mi dal,děkuju mu za můj život a za sebe. Je toho hodně,co pro mě Bůh udělal. Děkuju mu za mého budoucího kluka,za budoucího manžela,za budoucí rodinu,za práci,za zázemí životní,za střechnu nad hlavou. Lituju lidi hladový,žíznivý,bez práce,bez domova,nemocné,zraněné a zárověn je obdivuju.
Jak vidíde,tak víra pro mě znamená moc a mnoho. Je to dar od Boha. My věříme v Něho. Věříme,že existuje a že nás spasil. Klidně vám někdy napíšu znovu článek na toto téma-víru.
Kdyby nebylo Boha,tak tu nejsem.
Mějte se krásně a prosím,zamyslete se nad tímto článkem,nikoho nenutím,aby uvěřil,ale stačí mi se nad tím zamyslet. Vím,že tomu nebudete (hned) věřit,ale OPRAVDU je to tak. Nepřesvědčím,ale snažím se moc.
Mějte se moc krásně a kdykoliv byste měli nějaké problémy,tak jsem tu pro Vás Bůh a nebo já.
Vaše z lásky milující Míša