Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Srpen 2008

Proč TO vlastně dělají?

17. srpna 2008 v 20:11 | miska |  Láska

Ahojky...moc se Vám všem omlouvám,že jsem na Vás ted neměla čas...a nebo chut.Sama newim čim to je.Ctěla bych Těm,kteří mi napsali do poradny lásky.Pište dál,pro Ty,kteří jste mi napsaly a máte podobný problémy,jako tady holky,doufám,že mi napíšete,nějaké pokračování!!

PS.pokud mi chcete napsat něco důvěrnějšího a nebo poradit,mám tu pro Vás ICQ:394-483-102,Pište i tam,papa


Taky máš občas pocit, že jsou kluci tak trochu z jiné planety než ty a všechno vidí jinak, (lépe řečeno něco nevidí vůbec) ? Prý jsou ale mnohem méně komplikovaní. A my holky jen musíme drobet porozumět jejich myšlenkovým chodům.

VÝPADKY PAMĚTI
Stalo se: Rande s tvým klukem dopadlo suprově! Byl skvělý, něžný a milý, prostě gentlamen! jenže ve škole tě přehlíží a vůbec, dělá že žádný rande nebylo!

Tvoje pocity: Jsi z toho jistě úplně zklamaná, vykolejená. Nevíš jak se k němu máš chovat. Byla jsi přesvědčená, že mu na tobě záleží, ale najednou jsi pro něj vzduch, tomu nerozumíš.


Jak to vidí on: Trochu znejistěl! Možná si ještě není určitě jistý, zda ji na sto procent ta jeho pravá. Anebo je prostě plachý a nechce dát před ostatními najevo, že mezi váma něco jiskří.

Co s tím: Určitě bys neměla nic řešit před školou na chodníku mezi spousty diváky. Počkej na vhodnou příležitost, seber odvahu a promluv si s ním osamotě. Jedině tak můžeš zjistit, co se vlastně děje.


DĚSNEJ MACHR PŘED KÁMOŠI
Stalo se: Když jste spolu sami, je to ten nejromantičtější, nejněžnější a nejsladší kluk na světě. V momentě, když jste před jeho kámoši si hrajě na drsňáka a skoro si tě nevšimne...

Tvoje pocity: Svými rádoby siláckými řečičkami ti leze na nervy a přivádí tě do rozpaků. Vždyť ti přece milionrkát řekl jak moc tě miluje a teď tohle!

Jak to vidí on: Svým kámošům musí přece dokázat, jak je nad věcí, není přece žádná citlivka! To by si připadal fakt trapně.


Co s tím: Když zase bude před svými kámoši machrovat, jednoduše to ignoruj. On to ve skutečnosti nemyslí tak zle, jak to vypadá. Až budete spolu o samotě, tak mu řekni, jak je to milé, když je k tobě tak romantický a něžný.


BEZ PARTY ANI RÁNU
Stalo se: I když se spolu procházíte někde venku za ruce nebo tě pozve odpoledne k tobě domů a ty očekáváš den plný něžností, vždycky se odněkud vynoří jeho kámoši. A přitom bys ho chtěla mít jenom pro sebe...

Tvoje pocity: Odpoledne jenom ve dvou - to si už hodně dlouho tajně přeješ! Jenomže ti jeho kámoši vždycky udělají čáru přes rozpočet. Začíná tě to už pěkně štvát protože, protože když se objeví, nedokáže jim nikdy říct NE.

Jak to vidí on: Jeho parta je pro něho hodně důležitá a on chce kámošům ukázat, že i když má holku, čas si na ně dokáže udělat pořád. Bohužel mu nedochází, že i ty ho někdy chceš mít jen pro sebe.

Co s tím: Řekni mu na rovinu, že bys chtěla být jednou jen s ním. Snad by se jeden den bez své party obešel. Zároveň mu ale dej najevo, že proti jeho kámošům vůbec nic nemáš a budeš s nimi nadále vycházet.

TELEFONICKÝ TEROR
Stalo se: Na vašem rande slíbil, že ti určitě zavolá. Uběhlo několik dní, ale on nejenže nezavolal, ale ani neposlal kratičkou smsku. Teď přímo hypnotizuješ svůj mobil a stále na jeho hovor čekáš...

Tvoje pocity: Pomalu začínáš pochybovat o tom, zda to pro něj nebyl třeba jen úlet, nebo jestli ro rande bylo doopravdy. Ale zároveň jsi i naštvaná, a říkáš si "Bylo to přece super tak proč se neozývá?"

Jak to vidí on: Možná si myslí, že když tě nechá drobet vydusit, že se do něj o to víc zamiluješ. Možná si ale není opravdu jistý, zda tě chce skutečně vidět.

Co s tím: Snaž se raději přijít na jiné myšlenky, zajdi s kámoškou třeba do kina, nebo do fitka. Kdybys to už náhodou nemohla vydržet, zavolej mu sama. I když máš strach že tě čeká špatná zpráva, nebudeš v nejistotě.

FLIRTOVÁNÍ S JINÝMI
Stalo se: I když dává před ostatními jednoznačně najevo, že vy k sobě patříte, pořád ve tvé přítomnosti flirtuje i s jinými kočenami...

Tvoje pocity: Jsi naštvaná a zklamaná a lámeš si hlavu, zda to náhodou nění nějaký sukničkář. Miluje tě vůbec? Kdyby jo tak by se přece takhle nechoval! Koukal by jen na tebe a ne po jiných!

Jak to vidí on: Každý kluk rád dobývá holky a každý je pěkně ješitný! Svým flirtováním si vlastně testuje, jestli se jim líbí a zda má u nich taky šanci.

Co s tím: Dokud s holkama nezačně flirtovat a balit je za tvými zády, buď v klidu. Jestli ti dává stále najevo, že tě miluje a že k sobě patříte, připisuj toto flirtování jednoduše "jeho touhou dobývat". Jakmile ale začneš mít pocit, že za tvými zády něco kuje, nebo že tě obelhává, okamžitě s ním promluv. Když se ani potom jeho chování nezmnění, jdi proti němu a ukaž mu jaké to je, když flirtuješ ty.