Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Leden 2008

6.spřátelenej blog

27. ledna 2008 v 14:03 | miska
Ahojky holky...nevím,čím to je,ale nějak se mi tu kupí spřátelené blogy...například mým 6.spřáteleným blogem je blog: http://www.holky.estranky.cz/ Není to sice blog,ale myslím si,že i estránky jsou super. Příkladem je zrovna tento blog...Blahopřeju...

5.spřátelenej blog

27. ledna 2008 v 13:59 | miska
Ahojky...mým 4. spřáteleným blogem je blog: http://doconate.blog.cz/ Autorka blogu má blog s podobnou tématikou...Blahopřeju...

2.spřátelenej blog

19. ledna 2008 v 20:45 | miska
Ahojky...dalším mím spřáteleným blogem je: http://hermannmaier.blog.cz/ .Gratuluju!

1.spřátelenej blog

19. ledna 2008 v 20:33 | miska
Ahojky...tak tady máme už v pořadí 3. blog...a je určený mé neljepší kamarádce...stránka blogu je: http://baralove.blog.cz/ A tady malý obrázek k 3. spřátelenému blogu:

Zajímavosti o Jeremym Sunpterovi

3. ledna 2008 v 16:58 | miska
Celé jméno:
Jeremy Robert Myron Sumpter (Robert and Myron jsou jména Jeremyho babičky a dědy)
Narozeniny:
5. února 1989 (bude mu 19)
Narodil se v:
Monterey, Kalifornii
Bydlí:
Los Angeles, Kalifornie
Barva vlasů:
Světle hnědý,špinavej blond
Barva očí:
Modrá
Sourozenci:
2 sestry, Jessica a Jennifer a jeden bratr Travis
Zvířata:
Pes jménem Bear
Oblíbený/á/é:
Sport:
Lyžování, Basketbol, Fotbal a Basebol
Athlet:
Barry Bonds
Hudba:
Klasickej Rock (Beatles, Rolling Stones, Tom Petty and Neil Young)
Filmy:
Z 2007, Americký Gangster a National Treasure: Sekretářská kniha
Herci:
Denzel Washington, Mel Gibson, Robert Redford, Jim Carrey, Cameron Diaz a Tom Hanks
Knihy:
The Da Vinci Code
Zájmy:
Sport
Hry:
Magic a card tricks
Jídlo:
Špagety a čili
Barva:
Modrá
Adresa na autogram:
Jeremy Sumpter
P.O. Box 1549
Studio City, CA 91614
Kopírujte to prosím se ZDROJEM!!!Musela jsem to celý přeložit!!!Děkuji.

Jeremy Sumpter-životopis

3. ledna 2008 v 16:12 | miska
Narozen: 05.02.1989 Monterey, Kalifornie, USA

Znamení: Vodnář
Místo narození: Monterey, Kalifornie, USA


Jeremy Sumpter se narodil v severní Kalifornii, vyrůstal ale v malém městečku v Kentucky, kam se jeho rodina přestěhovala, když byl malý. Když mu bylo jedenáct, se Jeremy přihlásil do soutěže talentů, vyhrál četné ceny. Podepsal smlouvu s manažerem a v roce 2000 se odstěhoval do Los Angeles.

Po pár měsících v LA a pár konkursech, Jeremy získal roli mladého Adama Meikse v režijním debutu Billa Paxtona Lovec démonů. ,,Bill byl jedním z mých oblíbených herců a tak práce s ním pro mě byla neuvěřitelná.," říká Jeremy.

Dále byl Jeremy vybrán do filmu Dannyho Glovera "Pouhý sen", kde hrál Henryho Sturbucka. ,,Pracovat s Dannym bylo skvělé. Moc se nám líbilo natáčení v městečku v Utahu," vysvětluje.

Jeremy získal cenu Young Artist Award v kategorii nejlepší herecký výkon ve filmu, seriálu nebo představitele hlavní role. (originál - Best Performance in a TV Movie, Mini-Series or Special - Leading Young Actor)

V jeho dalším filmu Jeremy mohl využít své surfařské schopnosti. Film se nazývá "Local Boys" a odehrává se v jižní Kalifornii. ,,Bylo to tvrdé natáčení. Surfovali jsme téměř každý den. A kolem na pláži byli jen samé dívky v bikinách," vtipkuje Jeremy.

Po celosvětovém hledání byl Jeremy vybrán do role Petra v P.J. Hoganově verzi Petra Pana. Byla to jedna z nejvyhledávanějších rolí ve filmu pro mladé herce v moderní době. ,,Byla to role, kterou jsme opravdu chtěl," říká Jeremy, ,,Chtěl jsem bojovat s piráty a létat na laně." Jeremy na tuto roli musel usilovně trénovat šerm a gymnastiku v Austrálii.

"Klubovna" byl Jeremyho první televizní seriál. ,,Bylo to vysněná role od doby, kdy jsem začal milovat baseball a hrát v malé lize, když jsme byl menší. Opravdu jsem nechtěl být v televizi, ale myslel jsem, že tento projekt je speciální a nakonec to také byla zábava. Myslím, že text byl také skvělý a Pete Young, kterého jsme hrál, jsem vlastně tak trochu já... Na tomto seriálu také pracovalo hodně přátel ze starších dob. Vedoucí producent tohoto seriálu například napsal Pouhý sen. "

Jeremy byl obsazen do role Justina v Cyber Seduction: His Secret Life (Kybernetické svádění: jeho tajným život). ,,Justin byl "dobrý" mrňous, který se dostal do menších problémů s jeho počítačem, oddával se on-line pornografii, což mu téměř zničilo život," říká Jeremy.

Aktuálně Jeremy natáčí "Calvin Marshall". Další rok bude točit "Prep School" (Přípravná škola) a "Word of Mouth" (dalo by se přeložit jako Slovo z úst).

Jeremy doufá, že bude pracovat také za kamerou jako režisér. V jeho volném čase surfuje, hraje basketbal, golf a vodní pólo.