Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Listopad 2007

Jsi pro něj nejvíc? Jak kdy...

29. listopadu 2007 v 18:43 | miska |  Láska

Jsi pro něj nejvíc? Jak kdy...


Paří hry na kompu
Jeho aktuální žebříček priorit

1. Dosáhnout rekordu. Dokud se mu to nepovede, bude to dokola zkoušet.
2. Dokázat svou převahu nad spoluhráčem hlasitým pořváváním.
3. Občas odepsat na ICQ kámošům.
4. Nenechat tě přihlížet jeho depce, když prohrává.
5. TY
Proč to tak je...
Playstation je závislost jako každá jiná. Čím víc času mu věnuje, tím víc ho láká. Fakt, že o tobě tvůj závislák ví jenom, když nabíhá na další level, můžeš zrušit vytáhnutím kabelu ze zásuvky:-).

Sleduje důležitý zápas
Jeho aktuální žebříček priorit
1. Hlasitě povzbuzovat svůj tým.
2. Přibližně třikrát do minuty hrábnout do misky a nabrat si hrst chipsů.
3. Kritizovat hru i hráče a povykovat před televizí, jak má mužstvo hrát.
4. TY
5. Třískat vztekle věcmi o zem, když jeho tým prohrává.
Proč to tak je...
Rušit svého miláčka u důležitého utkání oblíbeného týmu je, jako by ti chtěl vyprávět záludnosti testu z matiky zrovna ve chvíli, kdy sleduješ svoji Pojišťovnu štěstí!

Akce s klukama
Jeho aktuální žebříček priorit
1. Dělat si z ostatních srandu.
2. Kecat cokoli o čemkoli v naději, že bude před ostatními za borce.
3. TY
4. Vymýšlet nejrůznější úlety, jak si zahrát na vandala.
5. Zlehčovat, jak moc tě miluje.
Proč to tak je...
Kluci se mění jako chameleoni podle toho, s kým zrovna tráví čas. Před kamarády je za drsňáka, tak mu nekaž radost a přistup na jeho hru. Stejně ho na oplátku zdrbnete s kámoškama...

Sobotní mejdan
Jeho aktuální žebříček priorit
1. Házet do placu vtipné historky.
2. TY
3. Shánět se po čemkoli dobrém k jídlu.
4. Předvést pár hardcorových riffů na imaginární kytaře:-).
5. Utajit, že tancuje jako Mr. Bean po obrně.
Proč to tak je...
Každý kluk si myslí, jaký je machr ve vtipkování. Tak s úsměvem předstírej, že to tak opravdu je, místo abys ho srazila sdělením, že by ses líp bavila při taškařici Petra Novotného.

Dřepí ve škole
Jeho aktuální žebříček priorit
1. TY
2. TY
3. TY
4. TY
5. Na půl ucha sledovat výklad.
Proč to tak je...
Co si budeme povídat, při nudném školním vyučování člověk snadno sklouzne k nepozornosti. A klučičí rozptýlení číslo jedna jsi - samozřejmě - ty!

Kluci jsou stejní jako ty!

29. listopadu 2007 v 18:39 | miska |  Láska

Kluci jsou stejní jako ty!


1. Krémíčky
Přestože pánové naoko nemají pro dámskou kosmetiku pochopení, potají nám kradou krémy na ruce a jelení lůj. Zkus svému miláčkovi na suchou kůži půjčit obyčejnou Niveu a uvidíš, že za pár dní po ní budeš marně pátrat!

2. Romantika
Kluci neznají lepší představu, než tě v žáru svíček zbavit svršků a efektivně je odhodit obloukem vzad:-). Při jeho pokusech o romantiku buď ohleduplná - víš, jakou to dá práci...

3. Slaďáky
Nesnášejí, když si o nich kámoši myslí, že jsou měkoty, proto v partě vždycky vtipkují a hází ramena. Ale když už je vytáhneš do kina na pořádnou romanťárnu, zadržují slzy a doufají, že na konci filmu přece jen hlavní hrdina svoji lásku dostane.

4. Vlasy
Rychlý test: Zkus ho řádně pocuchat ve vlasech. Bude mít co dělat, aby tě neplesknul po ruce? Jasně... Kluci tráví před zrcadlem hodiny, aby byl každý vlásek na svém místě. Stejně jako ty.

5. Reality show
Všichni kluci tvrdí, jak je nesnášejí, ale přitom sledují bednu se stejným napětím jako ty. Zkus se zmínit o svém favoritovi z Trosečníka a uvidíš, jakou rozpoutáš debatu!

6. Nákupy
Dokud se nakupuje pro ně (vyjma oblečení), nevadí jim to. Nemůžou ale vystát bezcílné okukování - když jdou do obchodu, musí vědět pro co.

7. Celebrity
Kluci baští celebrity! Stejně, jako ty omdlíváš z Jesse Metcalfa nebo Adama Brody, oni jdou do kolen z Evy Longorie nebo z Rachel Bilson.

8. Drby
Kdo si rád neposlechne pár pikantností?

9. Make-up
S tužkou na oči by si asi počínal jako amatér, ale určitě ho napadlo (po vzoru punkrockových kapel) ji zkusit. Kluci vědí, co make-up zmůže s holčičím obličejem, a taky je štvou kruhy pod očima...

10. Mazlení
Největší mýtus! Tulí se nejradši na světě!

Klučičí pravdy, které platí !!!

29. listopadu 2007 v 18:38 | miska |  Láska

Klučičí pravdy, které platí !!!


Pokud o tebe stojí, ozve se
Rafinovaně mu vnutíš své číslo a pak celé hodiny, dny a týdny nervózně hypnotizuješ telefon. Když nevolá, v duchu ho omlouváš, že se mu určitě něco přihodilo nebo že tvé číslo ztratil. Přestaň se obelhávat. Kdyby o kontakt s tebou stál, způsob by si našel. Jestli nevolá, znamená to jediné: nemá zájem.
Proč to tak je?
Pro kluky je největší motivací samotné dobývání cíle. A bez boje se jen tak nevzdávají.

Se zničeným přátelstvím si hlavu neláme
Máš super kámoše, ale ráda bys váš vztah posunula do vážnější, romantičtější roviny a pasovala ho na svého kluka. On se ale vztahu brání s tím, že nechce zničit ryzí přátelství. Nevěř mu ani slovo! Chce ti pouze jemně naznačit, že nejsi jeho typ. Kdyby o tebe stál jako o svou přítelkyni, tutově by chození neodmítl.
Proč to tak je?
Co se přátelství týče, nejvíc si stejně cení party kámošů.

Jestli tě podvedl, už s tebou dávno skoncoval
Kluk, který tě podvádí, jako by naznačoval: nezáleží mi na tobě a našem vztahu. Možná ti to neřekl do očí, ale odpověz si na otázku, jestli chceš chodit s někým, kdo si tě neváží a pohrdá tvou láskou. Možná máš pocit, že ho i tak miluješ, jenže jeho úlety tě budou navždy akorát trápit, protože se nedají vzít zpět.
Proč to tak je?
Pro některé kluky je fyzická láska jen odreagováním, což však nemění nic na tom, že mu už nikdy nemůžeš důvěřovat.

Miluje tě, ale až po třech pivech
Když kalí s partou a opije se, dějou se s ním dvě věci. Cítí všeobjímající lásku k celému světu (ano, i k tobě) a cloumá s ním touha po sexu. Jestli ti vyznává lásku, až když se podívá na dno pár půllitrům, buď ve střehu. Ráno bude asi přemýšlet, jak tě co nejrychleji dostat ze své postele.
Proč to tak je?
Alkohol boří zábrany a ráno většinou jeden z vás (nebo oba) lituje.

Když rozchod, tak definitivní
Jestli se odhodlal dát ti kopačky, ber to jako definitivní konec. Pravděpodobně na tebe nemyslí, neprolévá litry slz, nečeká na smsku, ani nepřemýšlí, proč vám to spolu neklapalo. Je to kruté, ale jsi pro něj uzavřenou kapitolou. Některé páry to dají po rozchodu dohromady, ale většina kluků o pokračování nestojí.
Proč to tak je?
Romantik se možná nechá zlomit tvými slzami a drsňák pozná, že mu chybíš. Ale statistiky mluví jasně: "Slepované" vztahy krachují.

Růžová svatba

26. listopadu 2007 v 12:42 | miska

školní fotogarelie

21. listopadu 2007 v 12:12 | miska
Ahojky...jukněte se prosím(pokud chcete) na http://gate1.arcus9.cz/cpg132/ je to naše školní fotogalerie,děkuju...

Pozor,pozor!!!Mám tu pro vás něco nového!Přihlašte se do Soutěže O Nej Blog...!SONB ZAČÍNÁ!!!

19. listopadu 2007 v 19:49 | miska
Pozor,pozor!!!Mám tu pro vás něco nového!Přihlašte se do Soutěže O Nej Blog...!SONB ZAČÍNÁ!!!
Přihlásit se můžete,pokud dole v komentářích vyplníte:
1:Jméno,přezdívku
2:věk
3:adresu blogu
4:co chcete na blog
5:mám ti potom písnout na blog,kdo vyhrál a jestli si máš vyzvednout diplom??? Ano X ne

Koulovačka :-D

19. listopadu 2007 v 18:34 | miska |  Vyzkoušej te!
<a href="http://koulovacka.mena.cz/od-Miskalove" target="_blank">
<img src="http://koulovacka.mena.cz/obrazky/banner.gif" alt="Sněhová digitální koulovačka :)" style="border:none"></a>

Vytvářeč testů!

16. listopadu 2007 v 9:52 | miska |  Vyzkoušej te!
Ahojky...tady na této stránce si mužete vytvořit svůj VLASTNÍ test!Stránka je:http://www.poradna-lasky.cz/testy/testcreator.php.Je to fakt supr!!

16 tipů,jak vyznat klukovi lásku :o)

8. listopadu 2007 v 12:42 | miska |  Láska

16 tipů,jak vyznat klukovi lásku :o)

Vytáhni se
Sleduj ho, jak hraje fotbal, a hlavně si dej záležet, abys nevypadala jako totálně znuděná.. Jako oddaná obdivovatelka na svého brankáře zapůsobíš!
Zanechávej stopy

Otiskni mu své sladké rtíky na lepicí papírek a vtiskni tajně do učebnice...Vysílej erotické signály

Psychologové tvrdí: pokud mu chceš něco říct, zkus svá slova vyjádřit myšlenkami. V duchu si opakuj slova, která bys mu ráda sdělila. Jestli je spirituálně aspoň trochu ,vzhůru', ucítí příval tvé energie. Zároveň tě taková akce připraví na následný slovní kontakt.Nech mu vzkaz -

- srdcové bonbony položené na jeho lavici. Až začne očima pátrat po autorovi, buď blízko!Vyzkoušej sílu sugesce

"Mluv o věcech, které miluješ, zatímco se dotýkáš jeho paže - uvědomí si význam slova milovat a spojí si je s vámi dvěma," tvrdí hypnotizér a psycholog Martin Skuhrovský.Dělej to jako kočka

"Kočky jsou od přírody komunikativní a dokáží s lidmi manipulovat - mohou také vysílat toužebné signály plné lásky bez jediného slovíčka," říká Jitka Janešová, specialistka na neverbální komunikaci. "Sleduj, jak se kočce rozšíří zorničky, když tě vidí. Dává ti tím najevo, že jsi její milovaná panička..., nebo aspoň, že stojíš blízko lákavé konzervy s tuňákem:).""Kluci milují lichotky,"

odhazuje ostych Rosťa. "Ale spíš než ,mám tě ráda' nebo ,miluju tě' nám uvádějte konkrétní příklady. Myslím tím třeba ,s tebou je fakt sradna' nebo ,tobě to pálí' apod." My jen dodáváme: nepouštěj uzdu své fantazii, když má tvůj kluk okolo svoje kámoše.Nech ho vyhrát

V hádce, v boji, v kartách, v čemkoli. Pro jednou se to nezblázní:-). Každýmu týpkovi to udělá dobře.Buď pozitivní!
Nikdo nemá rád negativistky, co pořád proti někomu brojí. Nikdo tě nenavádí, abys jako slípka svého milovaného neustále hlasitě obdivovala, ale jednou za čas před svým čahounem prohodit ,mám ráda vysoký chlapy' vůbec nezaškodí:-)... Když se tvůj kluk cítí viditelně hrozně, zahraj si na utěšitelku a povzbuď ho!
Nech se unášet

Muckáte se v parku jako o život a tebe píchá tráva? Rozhodně si nestěžuj, zabiješ tak krásnou náladu...Neschovávej svoje city za sexuální chtíč

Kluci poznají rozdíl mezi fyzickým sváděním a zamilovaným flirtováním. Neustálé dotýkání a ohmatávání okolních borců, soustavně vypadávající ňadra a tanga deroucí se bez námahy z kalhot ven mohou (překvapivě) vyvolat dojem, že jediné, o co ti jde, je pořádný zápas v posteli. Nemůžeš se pak divit, že se romantická procházka jarní nocí nekoná...Daruj mu autíčko

Nejlíp angličáka. Uvidíš, čeho se dočkáš. Pokud máš pocit, že minifáro není to pravé ořechové, zkus to s jiným dárečkem - vypáleným CD, lístkem do kina.Posuň vaše souznění dál

Opři se čelem o jeho čelo. Je to známka nejvyšší důvěry, porozumění a intimity. Jen ať to moc nebolí:-).Podělte se jako bratr s bratrem!

Jak jinak si dokázat vzájemnou náklonnost, než tak, že se s ním láskyplně podělíš o oblíbený zmrzlinový pohár nebo koktejl:)?Měj se ráda

a tvé pozitivní vibrace ho brzy polapí. Nejdůležitější flirtovací pravidlo je, být sama se sebou spokojena - a tím pádem způsobit, že i tvůj protějšek se bude cítit jako KingKong.Až se příště

budete držet za ruku a koukat na západ slunce, propleť jeho prsty se svými. Taková houska poskytne vašim rukám maximální kontakt. Navíc je to hooodně potvrzující gesto, že mezi vámi je něco hlubšího:-).
'<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>

14 důvodů proč je supa být ženskou :)

5. listopadu 2007 v 13:07 | miska |  Láska

14 důvodů proč je supa být ženskou :)

1. Víme, kdo jsou naše děti i bez testů
2. Dokážeme šéfa přivést do rozpaků, když požádáme o volno kvůli návštěvě gynekologa. Vždycky nám vyhoví.
3. Kdyz si koupíme vybrátor, je to vzrušující a odvážné, když si muž koupí nafukovací pannu, je to k pláči.
4. Mužské šaty dělají ženu ještě více sexy. Muž v ženských šatech vypadá jako blbec.
5. My můžeme být fanynky. Muži ve stejném případě jsou šílenci, kteří někoho pronásledují.
6. Taxi zastaví, jakmile zamáváme.
7. Muži umírají dřív, a my si pak můžeme nakupovat, co se nám zlíbí.
8. Při tanci nevypadáme jako žába v mixéru.
9. Dokážeme posoudit osobnost jediným pohledem na boty.
10. Můžeme se zbavit ochlupení na těle a nemusíme to svádět na aerodynamické sporty.
11. Nikam nechodíme zbytečně moc brzo.
12. Je naprosto v pořádku být tátova holčička, ale trapné a směšné být maminčin mazánek.
13. Sportovní utkání nás baví, ale nestavíme počet bodů do přímé souvislosti s velikostí svého pohlavního orgánu.
14. Naše sociální postavení neohrozí, když nebudeme vědět, co je to crosschecking. Když to ale víme, budou nás obdivovat.

Co na tebe prozradí tvé oblíbené věci?

5. listopadu 2007 v 13:01 | miska

1. Co na tebe prozradí tvé oblíbené věci?


Každá z nás vlastní spoustu maličkostí, bez kterých by se snad ani nedokázala obejít. Každá z nás má svůj styl, který by nevyměnila za nic na světě. Každá jsme prostě trochu jiná, ale přesto existují tři základní "škatulky", do nichž bychom se mohly alespoň pomyslně "roztřídit".
Nosíš ráda lodičky, nebo dáváš přednost pohodlným teniskám? Používáš rtěnku, nebo pouze transparentní lesk? To všechno jsou věci, podle nichž můžeš zjistit, ke které skupině patříš právě ty!(doporučuju si tenhle testík udělat =)

Takže jak na to:
1.)Udělej si chvilku času a najdi si kousek papíru a propisku.
2.)Postupně odpovídej na jednotlivé otázky a své odpovědi si zapisuj.
3.)Spočítej si dosažené body a přečti si něco zajímavého o sobě:-)

Jak vypadat dobře na fotce?

1. listopadu 2007 v 12:46 | miska |  Líčení

Jak vypadat dobře na fotce?


Myslíš si , že nejsi fotogenická ?? To je ale nesmysl !! Každý může být ! Stačí jen vědět , jak na to !!


1 . I když se jinak nemaluješ , měla by sis před fotografováním obličej lehce přepudrovat , aby se neleskl .
2 . Dýchej ústy , tím vytvaruješ sexy pusinku , kterou ještě zvýrazni leskem na rty .
3. Ruce si při focení vsedě polož na stehna , to ti udělá hezká ramena a donutí tě to sedět rovně .
4. Pro záběry celého těla se nechávej fotit spíše ze spodu , tím se tělo opticky vytáhne a nohy pak vypadají delší .
5. U portrétů ( hlava s rameny ) se nech naopak fotografovat spíše shora - to ti zvětší oči a prodlouží krk .
6. Světlo by na tebe mělo přicházet zepředu . Nezapomínej : měkčí světlo , například od svíček pleť vyhlazuje .
7. Zkus se usmívat co nejpřirozeněji .
8. Skloň bradu mírně dolů a ramena posuň mírně dozadu . Být natočená přímo do objektivu není nejšťasnější nápad !

Jaký je podle jeho džín

1. listopadu 2007 v 12:41 | miska |  Láska
Jaký je podle jeho džín

UPNUTÉ a SEXY