Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Září 2007

Jak se stát oblíbeným?

27. září 2007 v 18:11 | miska |  Láska

Jak se stát oblíbeným?

Každý se nemůže líbit každému, to dá rozum a každý z vás to určitě ví. Jak je ale možné, že některé holky, potažmo kluci, jsou oblíbenější než tu druzí? Možná teď odpovíte, že je to tím, že jsou bohatí, hezcí a tak podobně. Věřte mi, že jen tohle by nestačilo, důležité také je, jak se k ostatním chováte. Dnes se podíváme jak zareagovat v situaci, kdy druhému něco odcizí nebo dotyčná osoba něco ztratí. Uvidíte, že po následujících radách, vyjdete ze situace jako vítěz a ne jako poražený.
Každý to zná. Chcete se podívat, zda vám nepřišla SMS a mobil nikde. Všechno pořádně prohrabete - batoh, stůl, tašku, všechny kapsy. Šťastnější z vás telefon najdou, ti méně šťastní zjistí, že už nejsou jeho majitelé. To samé se vám může stát s klíči, peněženkou, MP3 a jinými podobnými věcmi. To, že vás to neuvěřitelně naštve teď pomineme, důležité je to, že spolu se ztrátou se mohou objevit i jiné starosti typu - nemáte peníze, chytne vás revizor, musíte si vyřídit nové doklady či že na mobil či jiný přístroj jste si šetřili půl roku.

Pokud za vámi přijde kamarádka či kamarád se zkroušeným výrazem a oznámí vám, co se přihodilo dobře si rozmyslete jak zareagujete. Představte si, jak by asi bylo vám…Věty typu, že když máš paušál, jistě provolá zloděj miliony s Austrálií nebo že si s ukradenými doklady vypůjčí někde sumu peněz či dokonce provede nějaký trestný čin, dotyčnému jistě náladu nezpraví.

Další velice rozšířenou reakcí je, že začnete kamaráda vyslýchat, kde měl telefon naposledy a kam si ho v tašce dává a po jeho odpovědích mu říci, že je to přece jeho chyba, že si ho nechává ve škole v lavice nebo že si ho ukládá do přední kapsy batohu. Ani toto moc náladu nezvedne, naopak to člověku ještě přitíží, byť to nemusí být vůbec žádná pravda a telefon či peněženku mu vzal například nějaký spolužák o přestávce z batohu.

Vyjmenovali jsme si mnoho možností jak zareagovat špatně. A co tedy říci, pokud chceme v očích osoby, která za námi přišla stoupnout? Budete se divit, ale je to naprosto jednoduché. Někteří z vás by to možná udělali automaticky, jiné by to ani nenapadlo. Nejdříve se snažte společně s kamarádem přijít na to, co můžete všechno udělat. Například s ním zajděte zablokovat paušál či s ním ohlaste ztrátu občanského průkazu na policii a podobně. Věřte mi, že obzvláště v těchto případech platí pravidlo, že víc hlav víc ví. Až bude vše obstarané a vyřízené už jen poslouchejte a chlácholejte. Uvidíte, že za pár dní se všechno samo zpraví a okolí zjistí, že jste vždy nad věcí a že dokážete v nouzi dobře poradit.

A nezapomeňte, že ztráta a krádež nejsou nijak zvláštní věci, můžou potkat opravdu každého. Proto nabídněte pomocnou ruku těm, kterým se to stalo, abyste mohli v podobné situaci najít útočiště i vy.

Z deníku sedmnáctiletého Jirky

27. září 2007 v 18:09 | miska |  Láska

Z deníku sedmnáctiletého Jirky

Ty jo, to bylo děsný ráno. Zaspal jsem. Totálně jsem nestíhal. To mam z toho, že jsem do noci koukal na péčko, co jsem postahoval na netu. Celou dobu jsem myslel na tu roštěnku z prváku. Myslim, že se jmenuje Lucka. Je uplně jiná než ostatní holky. Vždycky chodí krásně upravená, stará se o sebe a to se mi líbí. Už se i maluje, vypadá na víc, než jí je.
Hodil jsem na sebe ty nový džíny, co mi koupila babička, jsou fakt příšerný. Naprosto out! Ale nosit je musim, jinak mě bude máti prudit, to je mi jasný. Pane Bože, proč zrovná já musim mít takovou povedenou rodinku.
Letěl jsem do koupelny vyčistit si zuby, aby mi netáhlo z pusy. Ježišmarja, ty jebáky, to je šílený. V životě se toho nezbavim. Podělaná puberta! Už jsem chtěl vypadnout, ale všimnul jsem si, že si ségra koupila nějakej ten gel na vlasy nebo co to je. Musel jsem se zamknout. Kdyby mě viděla, že si ho pučuju nebo jak si geluju vlasy, tak by mě totálně vyhlásila. O to fakt nestojim - poslouchat kecy mojí mladší a ještě víc pubertální sestřičky. Vyzkoušel jsem pár účesů a jeden byl docela v poho, tak jsem už vypadnul. Nestíham, sakra. Máti mi cpala do ruky nějakej chleba nebo co já vim, ale hned za rohem jsem to hodil do popelnice. Nemam hlad, kolikrát jí mam vysvětlovat, že nesnídam! Je jak malá. Když nechci, tak ať mě nenutí. Ale vysvětlit si to prostě nenechá. Než abych poslouchal ty její hemzy, tak si to radši vezmu a zbavim se toho. Co nadělam no. Je to její chyba!
Busák jel docela rychle, takže jsem školu stíhal suverénně. Ale v šatnách jsem se zakecal s jednim tejpkem z oktávy. Pozval mě na páteční kalbu, to si nemůžu nechat ujít. Do řiti, už zvonilo. Normálně jsem tam s nim kecal snad 15 minut. Ale vlastně mi to teď vůbec nevadí, protože když jsem vylejzal ze šaten, zahlíd jsem tu prvadnu, jak běží do svý třídy. Docela si to mastila, až jsem myslel, že jí ty vnady z toho trička vyskočej. Je to fakt kus. Kočka na entou prostě. Tu sbalim! Ale chce to ještě trochu času, aby si zase všichni nemysleli, že jsem z ní nějak moc vodvařenej. O první přestávku jsem si musel udělat úkol na čédinu. To fakt jako nepobíram. Nějaký rozbory básní nebo co. Když už mě ta čítanka stála tolik, tak by v ní aspoň mohly bejt někde správný odpovědi ne? Kdo si s tim furt má lámat hlavu? Neumim rozebírat básně. Když už se doma dokopu k tomu, abych si nějakou přečet, tak to stejně naprosto nečapu, je to zbytečný, jsem asi totální idiot. No ale ta šprtna z první lavice mi to dala obšlehnout a byla i docela milá, až jsem čuměl. Možná bych s ní taky moch občas prohodit pár slov. Chodim s ní už pár let do třídy a skoro jí neznam. No, na to teď není čas, tuhle typku si oťukam až někdy jindy. Určo by se hodila přinejmenšim na dělání domácích úkolů. Ba ne, to byl humor  Ale teď mě drtí ta prvanda. Příští přestávku půjdu na chodbu s klukama, třeba se tam bude někde producírovat.
Zrovna jsme řešili včerejší hokej, když se objevila na druhý straně chodby. Začínam asi blbě vidět, ale tu její nádhernou siluetu poznam na tisíc kilasů! Chvíli se tam tak kroutila a pak se vydala směrem k nám. Mam pocit, že na nás furt koukala, ale jak už sem řek, vidim jak krtčí mládě. Rozhod sem se, že jí pozdravim jako první, aby se vůbec všimla. Ahoj? Ne to ne, to je teploušský. Čau? To taky ne, to zní moc mile. Čus bude cool. Ježiš ty její boky, já jí jenom vidim a už mam jistý představy, co s tou by se dalo dělat. A ty kůzlata. To už jsou přímo hory. Nebo dneska tak určitě vypadaj! "Čus", vypadne ze mě, když je blíž. "Ahoj", řekla a tak nádherně se usmála, až sem dostal nějakej zásek a čuměl sem na ní jak idiot! Takovej trapas. To se může stát jenom mně. Stál sem tam a vejral na ní, kámoši mě pak vyhlásili. No co, když jsem vůl….

Z deníku patnáctileté Lucie

27. září 2007 v 18:08 | miska |  Láska
Z deníku patnáctileté Lucie
Už jsem se nemohla dočkat až půjdu do školy. Tolik jsem se těšila, až ho uvidim, že jsem se z toho začla i těšit do schooly  Tak co jinýho mi zbejvá, když jinde nemam skoro šanci ho vidět. Ráno jsem vstávala o 30 minut dřív než normálně. Vysprchovala jsem se, natřela si celý tělíčko takovym spešl voňavym krémem a šla jsem prohrábnout skříň s hadýrkama.
On si stejně ani nevšimne, že jsem se snažila, ale to nevadí. Je to dobrej pocit. Vzala jsem si na sebe bokovky a takový sexy tričko s většim výstřihem. Když už nebudu přitahovat jeho, tak ať se líbim aspoň někomu, ráda provokuju kluky ve třídě. To budou mít zase učitelky prudy! Je mi to uplně jasný…Že mi nastydnou záda a já nevim co všechno. Mně je to fuk! Hlavně, že budu sexy. Až nastydnu, tak to budu teprva řešit. Mam takovejch problémů a ještě budu řešit takový bejkárny, na to teda fakt nemam čas. Vyčesala jsem si vlasy nahoru do culíku a nakrémovala si obličej. Když se krém vsáknul, vyzkoušela jsem novej make-up. Přišel mi poštou vzorek od Rimellu, tak jsem na něj zvědavá. Prej kreje vrásky, no to mě tak drtí! Hlavně, aby mi nebyly vidět ty šeredný pupínky, já se z nich jednou zbláznim! Vypadam jak vobluda! Tak…pudr, stíny, řasenku, linky, tvářenku a lesk na rtíky, abych vypadala děsně roztomile. Taky novej. Takovej maličkej, růžovej, sladkej a stál šest stovek. Je fakt hustej! Mam nejkvalitnější líčidla ve třídě.
Jen co jsem se dolíčila, volal na mě táta, že už jedem, ať pohnu. Popadla jsem bágl, do ruky sušenku a už sedim v autě. Do třídy doběhnu jen tak tak. Celá jsem se zapotila, doufam, že se mi nerozmazal make-up. No to bych se nemohla celej den ukázat na chodbě! O hodinu absolutně nevnímam. Sakra, proč jsem ho už nemohla potkat? Ale stejně, když jsem utíkala, tak by to bylo takový blbý. No snad se objeví na chodbě teď o přestávku, jinak promarnim další hodinu myšlenkama na něj. Ach jo, proč ta pani nemůže pochopit, že když jsem beznadějně zamilovaná do toho nejkrásnějšího kluka na světě, tak mě vůbec nezajímá nějaká bláznivá bitva na Bílý hoře? Co je mi do toho, co bylo před čtyřma stovkama let? Dneska se přeci furt řeší jen budoucnost. A já osobně žiju nejvíc přítomností. Doufam, že ho potkam, prosim!
Ještě matematika proběhla v uplně stejnym stylu jak děják. Ale pak se to stalo. Po zvonění jsem chvíli vyčkávala ve třídě, abych nebyla moc nápadná. By si určitě myslel, že jsem trapka, že jsem celá natěšená až zazvoní a já vyjdu na chodbu, kde po něm budu pokukovat. To tak! Ale byl tam. Vážně tam byl. Viděla jsem ho na druhý straně chodby. Hned jsem měla motýlky v břiše. Tak strašně mu to slušelo. Má nějaký nový džíny a dneska si nageloval vlasy, ty jo, fakt úžasnej! Rozhodla jsem se, že půjdu jakoby do bufetu. On přeci nemůže vědět, že tam nejdu, protože jsem díky novýmu lesku naprosto švorc. Nemam ani čento. Stáhnu si tričko co nejvíc dolu, aby si všiml toho výstřihu. Nebo spíš jeho výplně. Zase povyrostly. V neděli jsem je měřila. Jen půl centimetru, ale aspoň něco! A vyrazim. Ladně si to vykračuju po chodbě a vzpřímeně se koukám jeho směrem. Respektive k němu a bandičky jeho kamarádů, který na mě vždycky dost divně koukaj. Nevim proč. Tupci! "Čus", vypadne z něj. "Ahoj", odvětim a krásně se usměju. Ne nadarmo mi Bůh nadělil hezký zoubky. Chvíli se na mě dívá, ale pak pohledem cukne. Sakra, nezabralo to. Já to věděla. Je to všechno zbytečný, líbí se mu ta nána z béčka. To nemá cenu, to je tak nespravedlivý…

Chceš pusinku?Tady ji máš...

26. září 2007 v 15:30 | miska |  Vyzkoušej te!
Tady: klikni: a dostaneš pusinku...:http://pusinka.mena.cz/muck.php?od=Miskalove

Malá škola lásky

26. září 2007 v 15:03 | miska |  Láska
Malá škola lásky
Pokud chodíš s klukem...
1.Nikdy po sobě nenechej šlapat,i když jsi zamilovaná k zbláznění.
2.Snaž se být vždycky upřímná,přestože pravda někdy bolí.
3.Nesnaž se předstírat,že jsi jiná než ve skutečnosti,jen aby ses mu zavděčila.
4.Nelep se na něj.
5.Nezanedbávej kvůli němu své kamarádky.
6.Pamatuj,že kluci pohledí,chytří a sympatičtí jsou lepší,než ti,co jsou jen pohlední.
7.Nedělej mu to ,co bys nechtěla ,aby dělal tobě.
8.Pokud tiněco vadí,vždycky to řekni.
9.Nesnaž se ho vidět jen v růžových brýlích.
10.Důvěřuj mu,ale ne bezhlavně.

Ahojky...už znáte své předky???

24. září 2007 v 19:53 | miska |  Vyzkoušej te!
Ahojky...už znáte své předky????????já jo,a co vy?Pokud je chcete najít,klikněte na tuto adresu: http://puvod.skladiste.net/ Sqěle se pobavíte...jako já...:-D

Citáty...o lásce

23. září 2007 v 16:36 | miska |  Láska
Láska je jen popel na řasách.
Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují.
Pro lásku bych třeba zemřel, pro život jsem se narodil...
Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Srdce v člověku je staré statisíce let, zatímco rozum nějaký ten tisíc. (H. Ellis)
Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává. (Sadi)
Srdce dělá zázraky, ale rozum na ně nevěří. (Aischylos)
Ženám láska oči otevírá, mužům zavírá. (E.M.Remarque)
Zamilovaní nemohou posuzovat krásu.
Všichni jsme andělé pouze s jedním s křídlem a létat můžeme jen tehdy, objímáme-li jeden druhého.
Jsme dva. Dva na všechno. Na lásku, na život, na boj a bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, dva na život a na smrt.
Kapka lásky je víc než oceán rozumu.
Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.
Nevím, je-li láska štěstí; v každém případě však je to nejpůvabnější neštěstí, jež nás vůbec může potkat. (Götz)
Člověk nemusí vlastnit to, co miluje. Skromnému člověku stačí vědomí, že to milované žije. (Hovorka)
Milovat a zachovat si při tom všech pět smyslů pohromadě přesahuje schopnosti jedince. (Comte)
Od té chvíle, co miluje, nevidí ani nejmoudřejší žádnou věc tak, jak opravdu vypadá. (Stendhal)
Lépe být smutný s láskou, než veselý bez ní. (Goethe)
Ten, kdo nemiluje, nemá vědět, že je někým milován. (Epiktetos)
A jestli jsi miloval někdy ženu nebo zemi, prožil jsi výjimečné štěstí, a umřeš-li potom, to už není důležité. (Hemingway)
Láska může člověku hodně pomoci, ale o to více mu dokáže i ublížit. Proto žijme tak, aby nám ublížila co nejméně.
Kdo žárlí, ten miluje.
Láska způsobuje bolest. Ale taky bolest léčí. Láska prostě bolest je. Bolest není od lásky nikdy daleko. Láska vám může srdce naplnit, pak zlomit a to zlomené srdce zase vyléčit. A platí, že každá láska vlastně končí nešťastně, dřív nebo později - protože i v případě, kdy třeba láska trvá celý život, tak jeden nutně umře dřív a zanechá toho druhého v zármutku.
Láska je prsten a prsten nemá konce.
Světu jsi možná jen jedinou osobou,ale jediné osobě můžeš být celý svět.
Láska - odpouští všechno, anebo nic.(Honoré de Balzac)
Máme-li někoho rádi, má na nás všechny práva, tedy i právo nás již nemilovat.
Láska na dálku je jako ten nejbáječnější dort, ale bohužel jen dort v obrázkové knížce.
Největším vrahem lásky je flirt,protože rozměňuje každý cit na drobné a kapku po kapce vysušuje srdce...
Pampeliška od milence znamená víc než orchidej od kamarádky. A. Bloch
Láska, to je štěstí, které si dáváme navzájem.
Teprve když jsme nalezli lásku, víme, co jsme v životě postrádali. John Ruskin
Jen proto, že Tě někdo nemiluje tak, jak by jsi Ty chtěl, neznamená, že Tě nemiluje, jak nejvíc umí.

Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chudému chléb, když umírá žízní!

Jestli se dožiješ sta let, chci se já dožít sta let bez jednoho dne, abych nemusel nikdy žít bez tebe...

Láska je jako sněhová vločka. Když si myslíš, že ji pevně držíš, roztaje...

Nikdo nemá rád bolest. Láska bolí a přesto po ní toužíme

Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.

Je rozhodně snazší vzplanout láskou, když člověk nemiluje, než se jí zbavit, když miluje. (Rochefoucauld)

Láska je jako slza. Rodí se v oku a padá k srdci.

Lásku lze v životě udržovat jen pochybnostmi, nikoliv jistotou.

Kdo pospíchá se svatbou, bude mít dost času toho litovat. /dán.přísl./

Zraněnou lásku může vyléčit jen ten, kdo jí způsobil.
Láska je jako prales, do kterého když někdo jednou vstoupí, je okouzlen a nenajde cestu zpět.
Zamilovaní jsou blázni a každý z nás zatouží byt někdy blázen.
Miluj do hloubky a s vášní, může ti být ublíženo, ale je to jediný způsob, jak žít život naplno.
Láska je nádherný dar vidět člověka takového, jaký není. (Hannelore Schrothová)
Neboj sa milovať toho, kto ťa miluje, boj sa milovať toho, čo ťa nemiluje. (AlexKišš)
Milovat znamená jednat tak, aby ten druhý pochopil, že je krásný a jedinečný.
Láska je dokonalá, jen milenci dělají chyby.
Bát se lásky znamená bát se života a ti, kdo se života bojí, jsou ze tří čtvrtin mrtví. (Russel)
V lásce je to tak, že jeden ze dvou musí trpět a je to vždy ten, který více miluje.
Milovat znamená radovat se z cizího štěstí.
Smrt není tak tragická jako láska!
I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět.
Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím.
Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem.
Je zbytečné brát za slovo člověka, který je zamilovaný, opilý nebo kandiduje ve volbách.
Klíčem k dlouhému a šťastnému manželství je uvědomit si, že vlastně neexistuje nic, kvůli čemu stojí za to se hádat. (Jay Lano)
Kdo miloval, ten nezapomněl, kdo zapomněl, ten nemiloval.
Když dva, kteří se milovali, zapomenou na něžnost, zůstane smrti málo, co by jim vzala!
Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..
Nevěř tomu, co říká: "Miluji Tě!". Věř tomu, co v slzách říká: "MILUJ MĚ!"
Nauč se dostat to co miluješ nebo se budeš muset naučit milovat to, co dostaneš...
Být nemilován je smůla, ale nemilovat, to je neštěstí. E.Rostand
Láska je sladkým plodem, jenž uzrál z květu zamilovanosti na větévce citu. Pečujte o něj, jinak vám shnije před očima. (martikii)
Bylo-li ve světě skrze nějakého člověka trochu více lásky a dobroty,trochu více světla a pravdy,měl jeho život smysl! (A.Delp)
Něco jiného mají lidé uzavřeno v srdci, něco jiného na jazyku!
Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, dozví se o jejich existenci.(Léon Bloy)

Co je to láska?

23. září 2007 v 16:33 | miska |  Láska
Co je láska?
No, asi zázrak. Nebo také omyl, či snad výmluva - a nejzneužívanější slovo v českém jazyce. Co už všechno lidé nesvedou na "lásku"! Jen poslouchejte: "Miluji tě - musíš to pro mě udělat!" Vždyť je to vyděračství! "Miluji to - prostě to musím mít!" To zas je špatně maskovaná chamtivost. Lidé to dovedou tak důkladně zašmodrchat!
Začněme raději odjinud. Láska, to je třeba křepelka, která riskuje svůj vlastní život, aby odvedla vetřelce od hnízda. Je to psí matka, která jazykem hladí nemocné štěňátko. Je to starý hospodář, který s nekonečnou péčí vysazuje ovocné stromky, ač ví, že ovoce se nedožije. Láska, to je život, který sám sebe zapomíná, pžekračuje se k druhému. Je to štědrost života, který ze sebe rozdává. O lásce mohu mluvit jen tehdy, když už nechci pro sebe, když to, co miluji, je pro mě důležitější.
A pak ještě něco: láska je také úcta k tomu druhému. Ten druhý je pro mě tak důležitý, že se mu nevnucuji, že nežádám, jen dávám - a vděčně přijímám. Tak to asi je: láska je štědrost - a zároveň úcta ke své bytnosti bližního.
Obtížné spojení, vystupovat ze sebe k druhému a zároveň se brzdit, nepřeválcovat. Je to vůbec možné? Ano, ač asi jen tehdy, když se lidé přestanou dívat jeden na druhého a zahledí se stejným směrem.
Totiž láska - to není něco hrozně chtít, nýbrž někomu, něčemu svůj život zasvětit. Snad nejzákladněji, láska znamená milovat všechen život, vážit si všeho života - a také být za něj vděčný.

Jaká znamení jdou k sobě:

23. září 2007 v 16:22 | miska |  Láska
Jaká znamení jdou k sobě:
Beran: Blíženci, Lev, Střelec, Kozoroh
Býk: Panna, Štír, Kozoroh, Ryby
Blíženci: Váhy, Vodnář, Beran, Střelec
Rak: Váhy, Štír, Kozoroh, Ryby
Lev: Beran, Střelec, Vodnář, Štír
Panna: Býk, Vodnář, Kozoroh, Ryby
Váhy: Vodnář, Střelec, Blíženci, Rak
Štír: Rak, Býk, Váhy, Lev
Střelec: Lev, Beran, Blíženci, Váhy
Kozoroh: Panna, Beran, Býk, Rak
Vodnář: Blíženci, Panna, Lev, Váhy
Ryby: Rak, Štír, Panna, Býk

To stojí fakt za to!!!

23. září 2007 v 16:20 | miska |  Láska

ON: "Konečně, už jsem se nemohl dočkat!"
ONA: "Já odjíždím."
ON: "To nemyslíš vážně!"
ONA: "Byl jsi mi věrný?"
ON: "Samozřejmě, na každém kroku."
ONA: "Nezahýbal jsi mi?"
ON: "Šílíš?!"
ONA: "Tak tedy zůstanu.
.
.
.

!!!!!!PŘEČTI SI TO OD ZDOLA NAHORU!!!!!!!!


32 přikázání lásky

23. září 2007 v 16:14 | miska |  Láska
1.Dá-li děvče chlapci facku, může jí ten chlapec líbat tak dlouho dokud chce
2.Zhasne-li děvče chlapci sirku, chce náležet jenom jemu
3.Líbá-li děvče chlapce se zavřenýma očima, miluje ho
4.Z polibku poznáš, rádo-li Tě děvče má
5.Šlápnutí na nohu - vyznání lásky
6.Vypláznutí jazyka - miluje Tě
7.Kašle-li děvče při polibku, chce náležet jinému
8.Má-li děvče ve vlasech květ, může být milována všemi
9.Pohrává si s vlasy - máš mě ráda?
10.Kousnutí do ruky - žárlím
11.Dívá-li se chlapec do očí - náleží jen Tobě
12.Dívá-li se chlapec do očí - touží po Tobě
13.Líbá-li Tě chlapec dlouho - miluje Tě
14.Ohne-li Tě chlapec pří polibku - chce víc
15.Směje- li se při polibku, je šťasten
16.Když se dívka při polibku trápí - zaslouží se jej
17.Dívá-li se chlapec na Tebe dlouho, líbíš se mu
18.Od násilného polibku dostaneš větší chuť
19.Chlapce při polibku nesmíš odtrhnout
20.Žárlí-li chlapec, dej mu polibek
21.Polibek na ruku je pro chlapce trápení
22.Tiskne-li Tě chlapec do náruče, odhaluj se
23.Lásku neodpírej
24.S každým se nemiluj
25.Když se děvče olízne, chce polibek
26.Polibek není hřích
27.Polibek ve tmě je nejsladší
28.Chlapec při polibku obejme dívku levou rukou a prvou ji vezme lehce za ňadra
29.Polibek se musí opakovat, protože je nutný pro mládež
30.Děvče má mít při polibku zavřené oči
31.Hodinky číselníkem dolů - zamilovaní
32.Kdo lásku zakazuje je blázen a žárlivec

Jak vlastně se líbá?

23. září 2007 v 16:11 | miska |  Láska
Jak vlastně se líbá?
Sladce, žhavě, jemně, vášnivě? Je fakt, že nikdo z nás nemůže přesně určit, kteté líbání je to pravé,
jednoduše proto, že každý to má rád trochu jinak. Někomu se líbí žhavé polibky, jiný zase radši útočí
tvrdě jazykem. A další si zas vychutná jen lehké něžné pusinky. Pravda ale je, že špatný polibek (a je jedno jestli je moc tvrdý nebo vlhký, pomalý nebo bouřlivý) může krásnej romantickej večer úplně pokazit.
Buď připravená!
Polibek tě může zaskočit i v tu nejnevhodnější chvíli. Je tedy celkem pochopitelné, že bys za všech okolností měla dodržovat určitá hygienická pravidla. Nelibý pach z tvých úst by ho určitě odradil. Taky si dej bacha na přílišné vrstvy rtěnky- žádnýmu klukovi se rty umazaný od rtěnek nelíbí. Vychytávkou jsou neslíbatelné rtěnky- ale kdo zaručí, že to opravdu funguje?!
Kde je nejlepší místo na líbání?
Jasně, všude se pořád tvrdí, že si máš na líbání najít to správné romantické místo, abyste byli s tvým miláčkem naprosto nerušeni. Jenže to bohužel není dost dobře možné a nakonec, když se kolem sebe rozhlédneš, zjistíš, že zamilovaní se zkrátka líbají téměř všude. Pokud se ale ještě pořád s tvým idolem nacházíš ve fázi balení, měli byste si svůj první polibek skutečně vychutnat.
Co s nosem, brýlemi a rukama?
Máš strach, že se při líbání určitě musíte srazit nosy? Pootoč svůj obličej pomalu a lehce šikmo k jeho. Tak se vaše nosy určitě nesrazí. Pokud jeden z vás nosí brýle, je lepší si je před polibkem odložit. Nevíš, co s rukama? Jednoduše je polož okolo jeho krku nebo kolem jeho pasu. Pro umocnění nádherného pocitu z líbání ho můžeš zezadu hladit na krku nebo na zádech anebo ho hladit ve vlasech. Vždycky je lepší, když svoje ruce taky zapojíš a nenecháš je volně viset.
Jak ho mám políbit?
Než se vaše rty setkají, lehce pootevři rty a zavři oči. Při zavřených očích si jeho polibek vychutnáš mohem víc. Buď něžná. Malá rada: přehnané sání, mlaskavé zvuky, cucfleky, bolestivé kousání nebo tvůj jazyk hluboko ponořený v jeho ústech, mohou vše zkazit. Nezapomeň dýchat. Nejlepší je když budeš dýchat nosem, potom nemusíte polibek přerušovat.
Kde všude se může líbat?
Líbat se dá prakticky všude. Ale nemysli si, i jednoduchá pusa na ústa může být super vzrušující. Nervové konce ve rtech a jazyku totiž posílají vzrušení přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů. Hodně vzrušující místo je pro většinu kluků a holek bod mezi ušními lalůčky a krkem. Oblíbené jsou i polibky na prsních bradavkách a v okolí pupíku, na vnitřních stranách stehen a v celé oblasti pohlavních orgánů.
Malá statistika:
Prví polibek prožívá 88% všech holek ve věku mezi 11-13 rokem, 84% kluků mezi 12-14 rokem. Ale jen 6% holek a 9% kluků mezi 14-17 lety zažijí při prvním polibku hned polibek jazykem. 92% všech holek při líbání zavírá oči- ale u kluků je to bohužel jen 52%

Polibky různých znamení

23. září 2007 v 15:59 | miska |  Láska

polibky různých znamení

Polibky:
Beran:
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé, plné potěšení, které však brzy vyprchá.

Býk:
Vaše polibky váhají; jsou opatrné, upřímné, dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál..

Blíženci:
Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem, usměvy a směšnými poznámkami.

Rak:

Vaše polibky jsou teplé a něžné a nikdo se jich nebude chtít zbavit.

Lev:

Vaše polibky jsou divoké a vášnivé, kousavé a dravé. Očekáváte potlesk za váš výkon.

Panna:

Vaše polibky jsou tak jemné a čisté, že si jich vaše drahá polovička všimne až když s líbáním skončíte.

Váhy:
Příliš se obáváte o svůj dech, než aby jste se odvážili opravdu líbat.

Štír:
Přeskakujete polibky a jdete přímo k věci .. ať už tím je myšleno cokoli.

Střelec:

Vaše polibky jsou překvapivé, políbené oběti nechávají toužit a čekat více.

Kozoroh:
Vaše polibky jsou intenzivní a ušlechtilé okamžiky kontrastu napětí vašeho dne.

Vodnář:
Vaše polibky jsou mokré a špinavé, stále se snažíte otevírat při líbaní oči.

Ryby:

Vaše polibky jsou romantické, zamilované a věčné

Jak se líbe...

23. září 2007 v 15:56 | miska |  Láska
Francouzák
Svůj jazyk jemně zasuňte mezi partnerovi rty (nebo radši partnerčiny budu psát raději o slečně, protože jím v tomhle dávám přednost :-D) a kružte s ním kolem dokola. Ale pozor! Pomalu a něžně. Dotýkejte se partnerova patra a vnitřních tváří, hrajte si s jeho jazykem. Pokud nejste profesionálové bude to ze začátku asi trochu slintavé :)) ale po chvílích cviku se tento styl změní v něžný projev lásky i když dneska už se lidé líbají jen tak z dlouhé chvíle, tak bych to s tou láskou až zase tak nepřeháněl
na záver vam chci rict..nikdy se nedržte žádných návodu..ale vasi vlastní fantazie...:-)

Líbání

23. září 2007 v 15:54 | miska |  Láska

Polibky - techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.

Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.