Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Květen 2007

Než se sejdeme ...

25. května 2007 v 22:34 | miska |  Láska

Jestliže se na chatu s někým skvěle porozumíte, je jen otázka času, kdy přijde okamžik vašeho osobního setkání. To občas ale může být nebezpečné. Proto se držte následujících rad :

1.
- Sraz si dávejte na nějakém frekventovaném místě a v takový čas, kdy bude kolem hodně lidí.
2. - Předem se dohodněte, že se poznáte podle oblečení. Na schůzku si raději vezměte něco
úplně něco jiného. Dotyčný vás tak nepozná a vy si ho / ji / budete moct pořádně prohlédnout.
- Je to sice trochu nefér, ale lepší, než na to pak doplatit.

3. - Pokud budete cítit, že je všechno v pořádku, omluvte se, že jste si vzali jiné oblečení třeba proto,
že jste to "staré" nenašli ...

4. - Pokud zjistíte, že ten druhý není váš typ, co nejrychleji se snažte setkání ukončit. V tomto případě
platí - upřímnost nade vše !

5. - Pokud vycítíte, že jste tomu druhému napadli do oka, nesnažte se to lámat přes koleno a dejte
svému protějšku šanci schůzku přijatelně ukončit.Jak na první rande
Už je to tady ! - kontakt s vaším vyvoleným, nebo vyvolenou se vydařil a vy jdete na první rande ! Většina prvních schůzek probíhá podle stejného scénáře. Žena i muž se snaží vypadat a hovořit co nejlépe, zkrátka - chtějí se tomu druhému zalíbit. Mnohdy to ale končí fiaskem, protože se nedokáží chovat přirozeně a dělají ze sebe něco, co ve skutečnosti nejsou. chcete se toho vyvarovat ? Tady jsou rady ...

1. Schůzku si pečlivě naplánujte a snažte se být co nejklidnější.

2. Oblečte se tak, abyste se cítili jistě a sebevědomě. Nepřehánějte to s makeupem ani s deodoranty.
V obou případech je nejlepší jen jemný náznak.

3. Dívejte se tomu druhému do očí a s klidem a rozmyslem si povídejte. Přitom dávejte prostor k
vyjádření i druhé straně !

4. Ideálním prostředkem, jak zaujmout, je humor. Ten totiž spojuje i uvolňuje. Všímejte si, zda se
smějete stejným průpovídkám a situacím.

5. Nebojte se nadhodit i nějaké choulostivější téma. I podle toho poznáte, jestli se k sobě hodíte.
Poprvé a naposled !
Víte, kdy je lepší, aby vaše první schůzka byla i tou poslední ?

... pokud jediné téma, o kterém je schopen váš partner hovořit, je jeho předchozí vztah.

... když o svém předchozím partnerovi bude hovořit jako o tom nejhorším, který mu jen a jen ubližoval.

... bude-li celý večer hovořit jen o sobě, o své práci, o svých zážitcích, aniž by se zeptal na cokoliv vás

Jak pozvat holku na rande

25. května 2007 v 22:31 | miska |  Láska
Rande
Můžete mít cokoliv chcete, pokud to budete opravdu chtít. Nikde není napsáno, že ty nejlepší a nejkrásnější holky mají jen jedničkáři, krasavci, nebo boháči. Život nic nerozděluje podle zásluh, a proto je škoda, že lidé o svých snech jen kecají s rukama v kapsách. Když něco chcete, nebojte se pro to natáhnout ruku.
Jste sami a chcete holku? Doma ji neseženete, ani si ji nevymodlíte, když o tom budete vykládat kamarádům. Začněte si věřit, seberte se a běžte jich pár oslovit. Co můžete ztratit? Nic! Ale získat můžete všechno. Stačí jen chtít a nebát se. Možná budete mít při pár prvních osloveních srdce až v krku, ale to brzo přejde. Možná máte pocit, že plácáte hlouposti, nebo se bojíte, že nebudete vědět o čem mluvit. Ale stačí nějakou oslovit a půjde to samo.
CO POTŘEBUJETE K BALENÍ HOLEK ??
Holku můžete sehnat kdekoliv, a přitom je to tak jednoduché. Stačí si věřit a cítit se dobře. Holky nechtějí uplakánky, kteří chodí se svěšenou hlavou a stěžují si, jak se jim nedaří. Holky chtějí rozhodného a sebevědomého chlapa, který ví co chce a umí se problémům postavit. Stačí přibalit do kapsy dobrou náladu, na tváři vyčarovat úsměv a vyrazit.
Jen si ale nedávejte žádný cíl, typu: "Dneska musím určitě někoho sbalit." Balit máte uvolněně, jako byste si chtěli jen popovídat. Pak vás neodradí ani žádný neúspěch. Proč taky? Sice to nevyšlo, ale aspoň jste to zkusili ;-)

Odbourávání stresu při balení

25. května 2007 v 22:30 | miska |  Láska
Odbourej stres
Když uvidíte na ulici pěknou holku, tak nevíte jak začít a co říct, abyste ji sbalili. Když si však půjdete koupit svačinu do obchodu, a u pultu bude stát krásná mladá prodavačka, tak nebudete mít žádný problém s ní mluvit a o svačinu ji požádat.
Problém je v tom, že v prvním případě vám na tom velmi záleží. A to je ta chyba. Srdce se vám rozbuší, ztěžknou nohy a jazyk zdřevění. Vy se pak jen odhodláváte a dodáváte si odvahu, dokud dívka nezmizí. Pak se vám tlak vrátí do normálu a vy pokračujete dál, sami. Proto vám nabízím pár nápadů jak se stresu zbavit, nebo ho alespoň minimalizovat.
Všechny nápady jsou vám ale k ničemu, dokud je nezrealizujete. Ono není ani tak důležité vědět co máte říct. Důležitější je promluvit. Zbytek přijde sám.

Tři, dva, jedna, teď!

Tohle je takový nouzový trik, kdy už před sebou máte svůj vytoužený objekt a jen stojíte a nevíte jak začít. Zkuste zavřít oči a odpočítat si od tří do jedné a na "Teď" vyrazit. Hlavně nepřemýšlet. Nepřipravujte si žádnou řeč, ani oslovení. Prostě za ní běžte a řekněte "Ahoj". Určitě vás dál něco napadne, a pokud ne, přiznejte se. Řekněte jí, že se vám líbí a nevíte jak začít. A že když jste ji pozdravili, že vám všechna slova došla.

Rozcvička

Pokud se chystáte na lov, není vůbec od věci se rozcvičit. Věřím, že nemáte problém komunikovat s cizí holkou, která se vám nelíbí. Stres se dostaví, až když vám jde o úspěch.
Popovídejte si s cizíma holkama, jen tak, bez cíle. A až budete v ráži, můžete vyrazit na skutečný lov.

Trénujte průběžně

Mít děvče, neznamená se ostatním vyhýbat. Není důvod, proč byste měli chodit se svěšenou hlavou kolem zajímavých holek, protože máte přítelkyni. Jen se bavte a trénujte. Není nic špatného zaflirtovat si nebo si jen popovídat a vzít si na ni telefon. Nebo si myslíte, že to není vůči přítelkyni fér? To je přece hloupost. Nikoho nelíbáte, nezvete do postele, jen si povídáte. To není trestné. Máte snad pocit, že holky drží celibát? Uvědomte si, že se kolem holek pořád motá plno chtivých chlapů, co na ně doráží. Holky s nimi taky nemlčí, povídají si, nechají se balit, ale dál to nedojde. Ale až se rozejdete, tak si určitě vzpomenou na toho nejmilejšího a dovolí mu zajít dál. Tak vyrovnejte skóre. Povídejte si, flirtujte, berte si čísla. Třeba se budou za čas hodit. A když ne? Tak jste si aspoň pěkně pokecali a dokázali jste si, že jste chlap-lovec.

Vemte si s sebou kamaráda

Samotní se bojíte začít? Tak si vezměte kamaráda. I kdyby vedle vás měl jen mlčky stát, tak vám to určitě pomůže. Budete se cítit líp a silnější.

Dvě piva

Není žádným tajemstvím, že alkohol rozvazuje jazyk a odbourává zábrany. Ale nepřežeňte to. Holky se zrovna neutlučou po ožralcích z kterých to táhne jako z hospody. Dejte si panáka, nebo dvě pivka, a půjde vám to lépe. Slova, která jste předtím hledali, z vás vyjdou jako nic.
Ještě upozornění: "Nezapomínejte na svůj dech a použijte žvýkačku."

Teď to nevyjde

Sžírá vás strach, ale vy se nakonec přemůžete a jdete si promluvit. Ale holka nemá zájem. To nevadí. Jakmile jste se už jednou odhodlali, tak jste zjistili že o nic nejde a není to tak hrozné, takže vám další oslovení nebude dělat problémy. Dokud se ještě cítíte silní, tak zkuste oslovovat další holky. Určitě se to vyplatí.

Jak se připravit na balení a rande

25. května 2007 v 22:16 | miska |  Láska

Věci, na kterých nám v životě záleží, si zaslouží pořádnou přípravu. V dnešním článku nebudu dělat rozdíl v tom, jestli jdete na rande, nebo si rande teprve zařizujete. Pravidla jsou totiž stejná.

Dobrá rybka se ráda chytne na chutného červíka, takže byste se měli trošku ochutit. V první řadě byste o sebe měli začít trošku dbát, pokud to už dávno neděláte. Neberte si příklad z tvrzení, že "správný chlap má smrdět i z fotky."
Nemusíte vypadat jako ze žurnálu, ale rozhodně byste neměli být cítit na sto honů.
Když se nad tím zamyslím, tak skoro všechna pravidla se týkají hygieny. Plno kluků si nageluje vlasy, postříká se sprejem a vyrazí. A neuvědomí si, jak je jejich tričko za krkem špinavé, jak mají zaprasené boty, dlouhé nehty a další "drobnosti", kterých si však holka všimne. Takže jsem raději sepsal pár základních pravidel.
Vlasy by neměly být mastné. Je děsně odpudivé, když se holka musí dívat na kluka s mastnými smradlavými vlasy. S gelem si experimentujte, jak chcete. Ale experimentujte na umytých vlasech. Na střihu tolik nezáleží. Je fuk, jestli máte hlavu holou, nebo vlasy na ramena.
S vousy je to různé. Záleží taky na tom, jak vám rostou. Já osobné dávám přednost dvoudennímu strništi před hladce oholenou tváří. Ale ať už si vyberete cokoliv, je důležité být upravený. Nedávno jsem viděl kluka s bradkou, kterému vousy pod nosem lezly až do pusy. Fuj. Copak je takový problém použít nůžky?
Zoubek
Jedna z nejnechutnějších věcí je, když člověku smrdí z pusy. Můžete být modelem roku, ale pokud oslovíte holku a potáhne vám z pusy, nemáte šanci. A co takový krásný povlak na předních zubech? To je taky hrůza. Možná vám to přijde vtipné a neskutečné, ale znám hodně kluků co si zuby pravidelně nečistí a o žvýkačce slyšeli jen v televizi.
Taky si uvědomte, že když si ráno vyčistíte zuby a odpoledne někoho oslovíte, tak nemůžete čekat, že z vašeho dechu ještě někdo ucítí tu zubní pastu z rána.
Rozhodně doporučuji nosit s sebou (a používat!) žvýkačku, nebo alespoň takové ty peprmintové plátky co se strčí do pusy a hned se rozpustí.
Umýt krk. To je bez debat. A taky vyměnit tričko co smrdí potem. Hlavně to nepřehánějte se sprejem. Kluk by měl vonět decentně. Proto je lepší nějaký antiperspirant proti pocení, jemný sprej, možná voda po holení - ale aby se to moc nebilo.
Nehty ostříhat. Nebo alespoň vyčistit. Hodně kluků si neuvědomuje, že holky často mužům obdivují ruce. Mnoho žen je na ruce zatížené a kladou na ně důraz, proto by měly být umyté a upravené!
Vezměte si čisté spodní prádlo. Není důležité, jestli ho budete někomu ukazovat, ale co kdyby. Myslím, že nezapůsobíte sepranými a děravými trenkami.
Ponožky bez dírek. Nebo si myslíte, že se stejně zouvat nebudete a tak je to jedno? Jeden můj kamarád si vzal na rande ponožky s pořádnou dírou vepředu. Prý doma jiné nenašel. Ale šel někam do kavárny a byl si jistý, že se tam si boty nesundá. Jenže dívka místo kavárny navrhla čajovnu a tam na zutí bot neočekávaně trvali. Užil si krásný trapas, kdy schovával prsty na noze tak, aby nic vidět nebylo. Nepovedlo se.
Podívejte se na svoje boty. Měly by být vyčištěné! Na to si dávejte pozor, podle bot se dá o člověku hodně říct. Podle toho jak se o ně stará se často stará i sám o sebe. Nemusíte mít boty drahé. Stačí, aby byly čisté.
Možná vám přijde divné, že tu mluvím jen o tom, jak máte vypadat, ale na prvním dojmu opravdu záleží. Těžko upoutáte jako špinaví a smradlaví. Těžko holce na prvním rande dokážete, že vám na ní záleží, když vypadáte jako šupáci. Nemusíte mít oblečení podle poslední módy, důležité je být upravený. A taky se usmívejte. Dobrá nálada se vždycky hodí. Uvědomte si, že holka chce často chlapa, o kterého se může opřít. Ne kluka, který se mračí, jak se mu nedaří, lituje se a podobné věci. Buďte usměvaví, veselí. Víc není třeba.

Směj se a svět se bude smát s tebou, plač, a budeš plakat sám. Neboť smutný svět si musí půjčovat tvé veselí, ale smutku vlastního má dost. Bezstarostný smích nevykouzlíte, pokud se budete stydět za své zoubky...

Rekord komentářů...Přidej svůj komík...stačí vyplnít jen:jméno (překvepivě),e-mail,a jméno (zase) tvého blogu,pokud máš-je to lepší-budeš mít víc lidí jako návštěvníků...PLOSÍM PŘIDEJ KOMENTÁŘ!!!

25. května 2007 v 22:02 | miska
Rekord komentářů...Přidej svůj komík...stačí vyplnít jen:jméno (překvepivě),e-mail,a jméno (zase) tvého blogu,pokud máš-je to lepší-budeš mít víc lidí jako návštěvníků...PLOSÍM PŘIDEJ KOMENTÁŘ!!!


První návštěva u gynekologa

21. května 2007 v 10:26 | miska
Gynekologické křeslo, zdroj: www.optingservis.czAhoj holky! Chystáte se již v brzké době navštívit gynekologa a nebo vás to teprve čeká, ale obavy máte už teď? Proto jsem pro vás připravila tento článek, kde se vás pokusím seznámit se základními fakty.
Kdo je to gynekolog/gynekoložka?
Gynekolog je odborný ženský lékař či lékařka, který provádí prevenci a léčbu onemocnění ženských pohlavních orgánů.

Kdy bych měla jít poprvé ke gynekologovi?
Obecně platí, že první návštěva by se měla uskutečnit v patnácti letech i přesto, že nemáš žádné potíže. Někdy se může stát, že se nějaké gynekologické potíže objeví už dříve, klidně i v 11 letech. Může se jednat například o bolesti v podbřišku nebo o výtok či svědění v intimních partiích. Pak je nutné navštívit dětského gynekologa.

Proč bych měla podstoupit gynekologické vyšetření?
Protože jedině gynekolog může léčit tvé ženské potíže a zamezit tak možným vážným následkům, které by se mohly bez léčby stát. Například výtok a zánět může způsobit neplodnost a v dospělosti bys pak nemohla mít děti. S gynekologem také můžeš řešit problémy s nepravidelností menstruace, s velikými bolestmi před nebo při menstruaci, nebo ti může poradit s používáním antikoncepce, případně ti může napsat hormonální antikoncepci, která je pouze na předpis odborného lékaře. Důležité je však nezapomenout na to, že je nutné docházet pravidelně na preventivní prohlídky ikdyž žádné problémy nemáš. Díky pravidelným gynekologickým prohlídkám může lékař včas zjistit případnou počínající chorobu, a tak zamezit jejímu vážnému rozvinutí a komplikacím. Preventivní prohlídky by se měly podstupovat každý jeden rok. V případě jakýkoliv potíží, je třeba lékaře vyhledat ihned.
Je lepší gynekolog nebo gynekoložka?
Asi každá dívka při první návštěvě gynekologické ordinace má strach a stydí se. Proto si osobně myslím, že je lepší prvně navštívit gynekoložku a poté se vždycky může dívka rozhodnout, jestli jí lékařka vyhovuje, nebo jestli by raději příště navštívila lékaře. Je normální, že se každá z dívek stydí, ale je třeba si uvědomit, že gynekolog/gynekoložka je profesionál a lékař a každý den vyšetřuje řadu žen a gynekologické vyšetření je pro něj pouze lékařské vyšetření.
Jak si mám vybrat gynekologa?
Nejvhodnější je se zeptat ve svém okolí, například maminky, tety či kamarádek, jaké mají s tím či oným lékařem zkušenosti, protože je důležité, aby se pacientka svého lékaře nebála, a aby lékař či lékařka byli ochotní, hodní a neodbývali vás.

Jak se na gynekologickou prohlídku připravit?
Před vyšetřením by se dívka měla doma umýt a vzít si na sebe sukni nebo si vzít sukni s sebou a pak se převléknout. Před vyšetřením by ses také měla vymočit, abys neměla při vyšetření plný močový měchýř, protože by vyšetření mohlo být nepříjemné a lékaři by stěžoval důkladné vyšetření. Vyšetření se musí provádět v době mimo menstruace.
Jak to probíhá v ordinaci?
Při vstupu do ordinace ti sestra založí kartu a zeptá se tě na osobní údaje (jméno, příjmení, bydliště, škola, zdravotní pojišťovna atd.) Poté tě pošle do kabinky, kde si odložíš kalhotky a případně se převlékneš do sukně. Z kabinky půjdeš k lékaři do vyšetřovny.
Na co se mě lékař bude ptát?
Nejdříve s tebou lékař udělá rozhovor. Bude se tě ptát v kolika letech jsi začala menstruovat, jestli máš pravidelnou menstruaci, kdy jsi měla poslední menstruaci, jestli kouříš, jestli jsi už měla pohlavní styk, zda jsi na něco alergická, jestli jsi někdy vážně stonala, jestli jsi někdy byla na operaci, jestli se v tvé rodině vyskytují nějaké závažnější choroby (cukrovka, rakovina, infarkt, atd.) a zda máš momentálně nějaké gynekologické potíže (výtok atd.). Lékaři musíš odpovídat pravdivě, aby si udělal dobrý obrázek o tvém zdravotním stavu a aby věděl, jak tě vyšetřit.
Jak probíhá vyšetření?
Po rozhovoru tě lékař vyzve, aby sis lehla na gynekologické lůžko a vyhrnula si sukni. Veškerý postup vyšetření by ti měl lékař postupně vysvětlovat, abys věděla, co právě dělá. Nejprve tě prohlídne pohledem, poté přistoupí k samotnému vyšetření. Pokud již nejsi panna, použije zrcadla, které ti zavede do pochvy, aby tě mohl lépe vyšetřit. Prohlídne ti děložní čípek a udělá stěry z poševní sliznice. Pak vyjme zrcadla a vloží ti 2 prsty do pochvy a prohmatá ti bříško. Pokud panna ještě jsi, použije lékař speciální malá zrcátka, prohlídne tě a udělá stěry. Poté ti prohmatá bříško bez vložení prstů do vagíny. Pokud tě lékař potřebuje vyšetřit důkladněji, může zavést prst do konečníku. Tím je vyšetření na gynekologickém lůžku ukončeno. Celé vyšetření trvá pouze chvíli, jen několik minutek. Po tomto vyšetření se již odhalovat nebudeš. Je-li to třeba, může tě lékař vyšetřit ještě ultrazvukem, pokud ho má v ordinaci. Někdy ti lékař může i prohmatat prsa, jestli nemáš nějaké bulky a zároveň ti ukáže, jak si toto vyšetření máš sama provádět každý měsíc.
Bolí vyšetření na gynekologickém lůžku?
Gynekologické vyšetření by v žádném případě nemělo bolet! Pouze je trochu nepříjemné, ale není to nic, co by se nedalo přežít. Bolesti a ani ničeho strašného se tedy nemusíš obávat.

Vznik jmen

20. května 2007 v 19:50 | miska

"Brácha, co zase hledáš na tom internetu?" zeptá se Tom Billa, který zase studuje nějaké stránky.
"A hlavně, co myslíš, že se o nás dozvíš novýho?" dodá Gustav, když vidí, že Bill zabloudil zase na fan stránky Tokio Hotel, jak je jeho dobrým zvykem.
"Zkoumáš, jestli seš fotogenickej?" přidá svou trochu do mlýna i Georg.
"Ale houby," zamumlá Bill a dál se věnuje své zábavě. Po chvíli vysvětluje: "Jenom se děsně bavím u toho, jak mi ty holky kazej jméno! To je jednou Billik nebo Billík, podruhý Billísek, pak taky Billíšek, Billánek, Billos, no a bacha, taky Billáček!!!"
Ostatní se třískají smíchy a Bill rozhodí rukama na důkaz toho, že ho to fakt dostává. Tom se svalí na pohovku a zamachruje: "To ke mně by si tohle nikdo nedovolil!"
"Fakt?" pozdvihne Bill obočí a zapátrá v monitoru: "Tommy, Tomík, Tomíček, Tomíšek, Tomátko, ... mám pokračovat?"
Tom hlasitě polkne. Uraženě vykřikne: "Ale já se jmenuju Tom! Slyšíte? Žádnej Tomík nebo dokonce Thomas! Prostě Tom! Je to tak těžký pochopit?"
"Asi jo," usoudí Georg dívající se Billovi přes rameno. "Ale psát dvojítka místo dvojčata je taky úchylný, nemyslíte?"
Tom se popadá za hlavu a volá: "Obklad! Náhodou nám neříkaj jedno vajíčko se dvěma spermiema, že ne?"
"Podívám se," řekne aktivně Bill.
Tom téměř upadá do mdlob a u toho říká: "Já jsem jenom Tom... Tom jako od Jerryho!"
Gustav se smíchem uvažuje: "No a já jsem Gustav jako od dobrýho gusta!"
"To sedí, žroute!" přikývne Georg.
Bill se zamyslí: "Já jsem Bill jako kulečník!"
"Biliáre," opraví ho Georg.
"No, tak!" souhlasí Bill.
Všichni čekají, s čím přijde Georg. Ten se zarazí a po chvíli prohlásí: "Já jsem Georg, protože to mám v rodným listě!"
Tom zpozorní, porozhlédne se po ostatních. Bill má svraštěné čelo a zřejmě přemýšlí, Gustavovi to ještě ani nestačilo dojít, a tak Tom bezmocně řekne: "Tak já mám v rodným listě asi Jerryho!"


Záchodový dostih aneb vyletěla holubička ...

18. května 2007 v 15:57 | miska
Vyletěla holubička ze skály,
probudila 4 kluky na sraní.
Nebyla to holubička
byl to šok,
probudila 4 kluky na záchod.
4 kluci vstávejte,
na záchod pospíchejte.
4 kluci vstávají,
k záchodu pospíchají.
1. z nich to nestihl,
tak udělal rekord dostihu.
Byl to Georg, co si
nadělal do kalhot.
2. skončil v zatáčce,
uklouzl na omáčce.
Byl to Tom, ten s
tím flekem uprostřed.
Blížíme se k závěru,
ten 3. přistál na kbelu.
Gustav to nepřežil,
představil se mládeži.
Záchod stihl jedině,
jeden mladík v dědině.
Tím šťastlivcem
byl to Bill, ze
skupiny Devilish!!
The End!!

Loveline

18. května 2007 v 15:55 | miska
To jednoho dne dorazí Bill Kaulitz do šatny zase poslední, protože si v autě zapomněl svůj batoh s vlastními kosmetickými přípravky. Ostatní členové kapely by to neřešili, ale Bill je v těchto věcech přeci důsledný a nikdy by nepřipustil, aby ho někdo líčil něčím, co nemá odzkoušené. Navíc stejně razil heslo, že nejlepší maskér je stejně on sám.
Kluci ho sjedou otrávenými pohledy a Georg se podívá na hodinky, aby zjistil, jak dlouho se ještě bude nudit, než koncert začne. Protože tyhle dlouhé chvíle nebaví nikoho, začne Tom jen tak plácat, zatímco Bill už se pomalu líčí: "To jsem se tak včera díval na Vivu, protože jsem se děsně nudil..."
"Vážně?" skočí mu do řeči Gustav, "vždyť jsi mi včera tvrdil, že vůbec nemáš čas!"
"No to bylo až potom," vysvětluje Tom a pokračuje: "Tak tam bylo to Loveline. No víte, kluci, jak tam ty infantilní holky píšou svý jména a svejch kluků a ono jim tam vyleze, na kolik procent se k sobě hoděj a pak tam jsou ještě napsaný ty kecy okolo?"
"No vim, co to je," přikývne Gustav.
Bill oddálí řasenku od oka a naslouchá.
"Tak už jsem si docela zvykl, že tam čas od času bejvá i mý jméno s ňákou holkou, ale včera, kluci, teď se držte!" Chvilka napětí pro všechny, Bill si nervózně poposedne. "Včera tam bylo TOM+BILL!"
Gustav a Georg vybouchnou smíchy, Tom se hrdě napřímí a Bill hlasitě polkne. Všichni se na něj podívají a on špitá: "Kluci, to jsem tam napsal já..."
"Cože? A proč jako?" ptají se ho. "No, já chtěl vědět, jestli se k sobě fakt tak hodíme..." přiznával barvu Bill.
"Ty deBille, teď si musej všechny mý fanynky myslet, že dělám do vlastního bráchy!" křičí znechuceně Tom.
"Neboj, to určitě vypadalo, jako když si někdo dělá legraci!" uklidňuje Toma Gustav.
Georg se ptá: "No a co vám vyšlo?"
Bill hrdě odpoví: "Sto procent! Láska na celej život! Tom je pro mě prej ten nejlepší partner a mám se ho držet jako klíště!"
"No to mám radost," protočí Tom panenky a dál se incident neřeší.
O týden později na jednom rozhovoru se moderátor ptá: "Na Vivě v Loveline se jednou objevila jména Tom a Bill, co vy na to?"
Bill se rozzáří: "To jsem psal já!"
Tom složí hlavu do dlaní a naříká: "To chtěl říct, že si někdo dělal legraci!"
Bill vycení zuby: "No, to jsem přesně chtěl říct!"

Techniky líbání

16. května 2007 v 19:34 | miska |  Láska

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější
Líbání rty i zoubky
Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce.

Typy líbání...

16. května 2007 v 19:33 | miska |  Láska
Něžný vánek
Tento druh polibku může u partnera vyvolat příjemné mrazení, hlavně když nikam nepospícháme. Přejíždějte proto svými rty po partnerových ústech tak něžně, jako byste ho hladili tím nejjemnějším peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Když už jste rozehřály partnerovy rty, pomalu po nich jezděte špičkou jazyka a potom je ochlaďte jemným fouknutím. To ho neuvěřitelně vzruší.

2. Provokující štípnutí

Ukažte partnerovi, kdo je tady šéf! Zlehka mu prstem přejíždějte po ústech. Až budete na spodním rtu, chyťte jej mezi ukazováček a palec, trochu vyšpulte a přitáhněte za něj partnera k sobě. Potom si ten sladký kousek těla vložte do úst. Konečky prstů mu sice způsobíte slabou bolest, ale po tom někdy partner při líbání toužíl.

3. Vášnivé dýchání

Tato technika vám vyrazí dech! Spojte se s partnerem rty tak, že mezi nimi nepronikne ani vánek. Pomaličku a jemně do sebe vtahujte všechen vzduch z partnerových plic (aby to fungovalo, musí ale partner spolupracovat, proto mu svůj záměr předem vysvětlete). Když ho úplně »vysajete«, vyměňte si pozice, a nyní druhý partner vtahuje vzduch z vašich plic. Nezbedné okusování
Něžně se rty dotkněte vašeho partnera těsně pod uchem, pomalu mu jezděte po krku a jemně zuby tiskněte jeho kůži. Takováto nezbedná kousnutí sexuálně povzbudí více než 80 procent lidí. Díky tomu, že při vzrušení vytváří tělo endorfin, který blokuje receptory bolesti, paradoxně vyvolává menší fyzické násilí erotický zážitek.

5. Čarovné vtáhnutí

Tento zvláštní polibek si můžete vychutnávat celé hodiny. Zakloňte hlavu a sevřete v ústech přítelův horní ret. Zároveň on sevře váš dolní ret. Tak se něžně spojíte. Pohybujte pomalu rty a jemně je vtahujte do sebe. Vyměňte si s partnerem pozici. Potom pomalu otevřete ústa a jemně do sebe vsajte celé přítelovy rty. Váš partner vám to oplatí. Těmito pohyby se do vašich rtů nahrne krev a stanou se velmi citlivé.

6. Oheň a led

Při večeři se zeptejte partnera, jestli by si nedal kávu se zmrzlinou. Dejte si doušek kávy, aby byla vaše ústa horká, a polibte přítele. Pak rychle, dokud ještě cítí na rtech teplo vašeho polibku, si zchlaďte ústa zmrzlinou a znovu ho polibte. Touto hrou mu dáte dvakrát více než obvykle Lovec pokladu
Pokud chcete objevit erotogenní zóny vašeho partnera, tak nejlepším způsobem je tento polibek. Začněte na zádech mezi lopatkami. Jemně mu na kůži kreslete jazykem malé kroužky a postupně přejíždějte jazykem po celém těle. Zapamatujete si, kde přesně jste se ho dotkli, když vzrušeně vzdychnul. Až pojedete jazykem zpět, soustřeďte se právě na toto místo. Erotogenní zóny jsou u každého člověka odlišné a dokonce se mohou měnit ze dne na den. Tento polibek najde na těle každé místo toužící po dotyku.

8. Cesta kolem světa

Až budete příště svým jazykem tancovat v partnerových ústech, dotkněte se jeho konečkem partnerova horního patra a jemně pokračujte směrem ke krku. Jazyk musíte mít pevný. Potom ho uvolněte a pohlaďte mu vnitřní stranu tváře, přejděte k jeho zubům a jemně mu je jazykem hlaďte, nejprve z vnitřní a pak z vnější strany.

9. Kolibřík

Když se jemně dotknete partnerova krku svými rty a něžně vzdychnete, dáte mu tím najevo daleko víc, než kdybyste mu řekli, že díky němu jste se ocitli v sedmém nebi. Váš hlas v něm vyvolá vibrace, které pocítí v celém těle. Přiložte rty k jeho pulsující žíle na krku a pomalu mu po ní přejíždějte a přitom bzučte jako kolibřík. Vzruší ho to tak, až mu naskočí husí kůže. Když změníte tón svého bzučení, vytvoříte nové spektrum této senzace.

10. Zápas jazyků

Každý náraz, který učiní váš partner během milování, zvyšuje jeho vzrušení o jeden stupeň. Když ho obdarujete ústní verzí, dosáhnete opravdu vřelého výsledku. Vklouzněte jazykem mezi jeho volně stisknuté rty a pomalu a svůdně s ním pohybujte dovnitř a ven.

Rady

16. května 2007 v 19:31 | miska |  Láska

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

znamení jak líbá

16. května 2007 v 19:27 | miska |  Láska
Váha líbá s vášní
Beran líbá bouřlivě.
Býk něžně.
Blíženec tě rozvášní
Rak je vytrvalý
Lva nemusíš dobývat
Panna nikdy nelíbá obyčejně
Štír nemá zábrany
Střelec je extravantní
Kozoroh se kontroluje
Vodnář tě povzbudí
Ryba je pasivní

Líbání

16. května 2007 v 19:25 | miska |  Láska

Při líbání otočí dvě třetiny lidí hlavu doprava - to zjistili němečtí vědci, kteří dlouhodobě sledovali líbající se páry na letištích, nádražích a plážích ve vybraných místech světa.

V roce 2004na svatého Valentýna padl ve filipínském hlavním městě nový světový rekord v počtu líbajících se párů. Na jdenom místě se ve stejný okamžik po dobu 10 sekund líbalo 5 122 zamilovaných dvojic - tím byl pokořen dosavadní chilský rekoprd.
Díky líbání se mládne! Podle rozsáhlé studie amerických vědců líbání procvičuje obličejové svaly v partiích, které jsou nejnáchylnější k tvorbě prvních vrásek. Takže: kdo hodně líbá, je nejn šťastný, ale i věčně madý :-)
Při líbání se v našem těle vylučují tzv. hormony štěstí. Podle vědecké studie jeden vášnivý polibek přinese tolik příjemných pocitů jako 25 gramů čokolády.
Eskymáci, Laponci a Polynésané považují polibek na ústa za neslušný. jejich polibek spočívá v tom, že milenci o sebe otírají své nosy. Co to také vyzkoušet? :-))
Průměrný člověk za 70 let svého života prolíbá zhruba 110 000minut. Nejčastěji se líbají Francouzi, Češi se políbí se svým partnerem v průměru asi 1,3 krát za den. A jak je to s líbáním na rande? Podle statistik se lidé pořádně políbí až při čtvrté schůzce, takže není kam spěchat!