Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Jsem .... 25

20. dubna 2007 v 21:56 | miska
Probudila jsem se docela polámaná,něco mě tlačilo do zad!No jasně čokoláda,božéé celá se roztekla na mým zadku!Včera večer jsme usli v posteli plný jídla!!A takhle to dopadá!Bill vypadá strašně legračně,ještě spí a na obličeji se mu obtiskli chipsy!A ve vlasech má taky něco!Ofoukla jsem mu to z obličeje a on se probudil.
,,Ty už jsi vzhůru?" zakřenil se ,,To chodím s takovým raním ptáčkem?"
,,Ty raní ptáčku,usla jsem na čokoládě!"
,,No to je užasný aspon budeš sladká..taková..čokoládová.." našel v posteli kousíček čokolády a strčil si jí do pusi.,,Víš jak je čokoška dobrá,pojd jsem já cu ještě!" vzal mojí ruku a začal mi ocumlávat prsty.Pak mě líbal po ruce nahoru až na ůsta.
,,No té čokolády by stačilo ne!" zasmála jsem se po polibku,ani mě nenechal nadechnout surovec
,,Fajn čokolády jsem si užil a ted jsi jdu užívat tebe!"
,,Ne ne "vyskočila jsem z postele a ,,cvičit" a začala jsem předvádět různý cviky!Bill vybuchl ve smích
,,Paní cvičitelko..co to máte na zadku?"
,,Hele ted vážně..přestan se smát!!!" zakryla jsem mu hlavu pod peřinu!Ale on nepřestával ,,Jdu do koupelny!" uraženě jsem odkráčela!Hupsla jsem do sprchy,já vím bylo to odvážný,ale já věděla že Bill si netroufne jít za mnou!
,,Donesu ti věcíí joo?All??" volal na mě!
,,Jo díky Bille!Mám to nachystaný v mým pokoji na postelíííí!" odpovědla jsem mu!Rychle jsem vylezla ze sprchy a přes sebe si dala jen ručník,chtěla jsem mu udělat takový sexy překvápko!Myslím,že si to zaslouží!Lehla jsem si na postel a udělal takový ten sexy xicht co dělaj ve filmu!Najednou se rozrazili dveře,zavřela jsem oči a našpulila pusu!
,,Vážně chceš,abych ti jí dal?" rychle jsem otevřela oči,poznala jsem,že to není Billův hlas!TOM! ježííš!Kdy mě tyhle debilní nápady přejdou!
,,Jestli jsi chtěla na Billa působit sexy,tak by se ti to určitě povedlo!Protože mě si dostala!" začervenala jsem se,to je tak trapný!Ale chtěla jsem působit sebejistě,on tak totiž vypadal,jakože má nade mnou navrch..
,,Jo díky!"vstala jsem z postele..ten ručník je tak krátky..sakra!Místo,aby odešel což měl udělat dávno,popšel až přímo ke mě!Na těle se mi objevila husí kůže jak byl blízko!
,,Ty totiž seš děsně sexy!!!!!!" pohladil mě po nahých zádech! a odešel..stála jsem jak opařená,Tomovi ruce pořád cítím!Co si to dovoluje,proč se mi to líbilo?Proč mám dobrý pocit s toho,že se Tomovi líbím!Mělo by mi to vadit!Vždycky když jsem si jistá,že miluju Billa,tak příjde ON a udělá mi v tom guláš!!Tohle se ale už nesmí opakovat!!Šla jsem zase zpátky do sprchy umít stopy po Tomovi!
,,Al..oblečení!" zakřičel Bill
,,Dones mi ho sem!Díky Bille!"hodil věci na skřín,ani se nepodíval,on je děsně čestnej!!
No a ted mě čeká ještě celej den s Teresou!!Já fakt nevím jak tohle přežiju!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama