Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Jsem .... 22

20. dubna 2007 v 21:42 | miska
To je TOM!!Ježiši..schovala jsem za květináč nějakýho pichlavýho kvítka!Já se přece nemusím schovávat,ale to není možný..Co Tom dělala u Adi?Ono to není zas až tak těžký uhádnout vzhledem k rozházený posteli v našem pokoji!Ale já prostě nemůžu uvěřit tomu,že by si Ada začala něco s Tomem a hlavně Tom s ní!Já nevím,ale měla jsem pocit,že je zamilovanej do mě!Tohle je absurdní myšlenka,ale přece jenom já žárlím!!To není možný já žárlím!NE! to nemůžu protože jsem Toma odmítla a mohla jsem s ním být,ale já nechci,miluju Billa,tak proč ted sakra žárlím?!Jak jen to Ada mohla udělat Gustavovi,jak to mohla udělat mě..?Co to zas plácám!!!!!!Mě to může bejt totalně fuk.Musím zjistit co se stalo.Vpadla jsem do pokoje,Ada nikde nebyla a dokonce i postel byla vzorně ustlaná,možná se mi to jenom zdálo..třeba to byli halucinace,ale ne nejsem přece cvok!Tom byl ted v Adiném pokoji a milovali se spolu!
,,Co je?nějaká divná ne?"ve dveřích koupelny se objevila Ada.Vystrašeně se rozhlížela po pokoji,asi hledá jestli tady nezůstali nějaký stopy!Já si,ale ještě nejsem jistá tím co jsem asi viděla a proto zatím nebudu nic říkat..
,,Cože..proč ne!Já au hloupej stůl!Já to už jsi v pohodě?" vůbec neumím lhát!A jsem nervozní a když jsem nervozní tak se mi obvykle vždycyky něco stane,třeba zakopnu,spadnu,něco shodím...
,,Jsem v pohodě?Proč bych neměla bejt?"
,,No protože než jsem odešla jsi tady ještě prolívala slzy!A já se nechtěla utopit takže jsem utekla!"
,,No to jsi hodná!"
,,Nechceš mi něco říct?" optarně jsem se zeptaala,je to zvláštní vždycky jsme si říkali uplně všechno,ale ted je to jiný!Jsme od sebe vzdálený,jako by už to ani nebyla ta stará moje Ada!
,,Jej co ti je?Nic ti nechci říct chováš se divně!" tak divně.Chovám se hloupě.Jsou to rozumní lidi můžou si dělat co chtějí.Jen mě to překvapilo a docela hodně zaskočilo,ale to se prostě stává.Nebudu už o tom mluvit a ani přemýšlet!Ted se musím zaměřit na jiný problém a to je dnešní noc...Já a Bill... bojím se toho.Opravdu moc,citím že Billa miluju ,pro někoho je s někým spát uplně normální,ale pro mě NE!Je to svátost je to něco velkýho a představuju si to jako tu nejkrásnější věc,která může mezi dvoumi lidmi,kteří se milují stát!A navíc tohle bude moje poprvé a musí to být takový jaký si to představuju,nechci tím být zklamaná!Příjdu o svý panenství dnes večer...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama