Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Jak poznáš, že se do tebe zbláznil!!!

26. dubna 2007 v 15:19 | miska |  Láska
Čekáte netrpělivě na jeho vyznání lásky a on stále mlčí jako ryba v řece? Nepropadejte panice. Přiznejte si sama, jakou váhu dáváte slovům. Naučte se naslouchat řeč jeho těla. Prozradí vám víc než tisíc slov.
Těžko říct, jestli se muži o citech baví neradi, každopádně to dělají jen opravdu výjimečně. Nebuďme nespravedlivé, jsou i tací, kteří se o svých citech dokáží bavit vcelku otevřeně. Ba co víc, k životu tyhle debaty potřebují. Pokud je ale váš nový objev na slovo skoupý, poradíme, podle jakých gest poznáte, že se do vás zamiloval.

Odhrnuje vám vlasy
Pokud vás na procházce parkem jen tak ležérně objal kolem ramen nebo se vám v autobuse mačká stehnem na stehno, znamená to, že ho přitahujete - ale nic víc. Chlapi často dávají najevo touhu pomocí doteků. Mnohem důležitější depeši vám partner posílá, když vám jemně odhrne vlasy z obličeje. Je to něžné, intimní gesto bez erotického podtextu, kterým muž dává najevo, že mu na vás záleží. Pokud bezděčně vztáhne ruku a zastrčí vám pramen vlasů za ucho, jako by prohlásil: Mám tě rád a chci se o tebe starat.

V restauraci sedí vedle vás
Při první společné kávě se nejspíš uvelebil naproti vám. To aby na vás dobře viděl a měl jistotu, že jste správně pochopila všechny jeho vtípky. Bláznivě zamilovaný chlap si ale vybere spíš židli vedle vás. Proč by vás měl oddělovat stůl, když se při jídle můžete něžně dotýkat? Partner navíc ukazuje ostatním mužům v místnosti, že k vám patří.

Půjčuje vám své drahocennosti
Možná to bude znít divně, ale chlapi nesnáší, když se musí s někým dělit o své poklady - zejména pokud jde o poslední výstřelky techniky, jako nepřekonatelně vybavený notebook nebo nabouchaný mobil, o autech ani nemluvě. Takže pokud vám nabídne, abyste se svezla do práce jeho fárem nebo abyste si půjčila jeho horské kolo, je to výraz obrovské oddanosti! Chlapi na svých nejoblíbenějších pokladech hodně lpí a považují je za součást sebe samých.

Rád se s vámi fotí
Většina mužů má k fotoaparátu a focení vůbec podivný vztah. Moc rád mačká spoušť a s chutí pózuje v partě kamarádů. Když má dojít k focení se ženou, dělá nejrůznější ksichty, šklebí se nebo se pro jistotu dívá úplně jinam. I když je zadaný, v duchu o sobě uvažuje jako o svobodném lovci. Nechce, aby vznikl důkaz, že má přítelkyni. Až se budete pokoušet o společnou fotku u egyptských pyramid, všímejte si, co dělá. Jestli se k vám přitulí, je to dobré znamení. Nejspíš chce, aby se celý svět dozvěděl, že k sobě patříte. A když si navíc fotografii vystaví na stole v kanceláři, podvědomě oznamuje všem svým známým, že je zadaný.

Má o vás starost
Přinesl vám dárek a vy ho natěšeně rozbalujete. Z papíru se na vás ale zašklebí něco naprosto neromantického, jako třeba krabička vitamínů případně ochranné nákoleníky na kolečkové brusle. Měla byste zajásat, právě jste dostala jasný důkaz lásky. Když se muž bojí o vaše bezpečí, dává najevo, že to s vámi myslí vážně. Za všechno může příroda, která chlapům velí, aby svou milovanou chránili a opečovávali. Partner moc dobře ví, že by vám mohl koupit kytici frézií. Ty by vám ale moc nepomohly, až se budete řítit z kopce na bruslích s tím, že nevíte, jak se na tom brzdí.

Nosí oblečení, které jste mu pochválila
Vyzkoušejte na něm jednoduchý test. Poznamenejte, že mu sluší některé džíny, tričko nebo košile. Chlapi předstírají, že na lichotky nezabírají nebo že o ně nestojí. Ale skutečnost je jiná. I muži rádi, stejně jako ženy, slýchávají pochvaly stran jejich oblečení. Věřte, že si zapamatuje každé slovo a pokud mu na vás záleží, začne onen kus oděvu nosit častěji a hlavně před vámi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lenka lenka | 9. září 2008 v 16:37 | Reagovat

ahoj,potrebuju poradit..nevim jesi o me stoji...npr...kdyz jdu ve skole ze schodu najednou se vedle me objevi muj idol ,da mi ruku na ramena a vesele se zepta:AHOJ,JAK SE MAS PUSO?...nebo pise  na klucici zachody na dvere:Miluju Lenku,pavel...(zdroje od kamose ze tridy).....a nebo me pozve na zmrzku ,nebo mi rikaj jeho kamosi z o me furt basni pred nima......no ja o nej sjim,je gotiz upe uzasnej,..napisejte mi svoje nazory, dikes predem

2 Kate Kate | 19. listopadu 2008 v 20:25 | Reagovat

To jo,určo tě balí !!!!!!!

3 Jana Jana | Web | 11. prosince 2008 v 19:30 | Reagovat

taky si myslím !!!

4 N!kuShQa N!kuShQa | Web | 26. prosince 2008 v 16:03 | Reagovat

Lenko s tadytoho co píšeš si myslím že jsi blbá jelikož jestli ti tadyto říká tak tě určo balí :) :-*

5 natila natila | E-mail | 9. února 2013 v 17:01 | Reagovat

jj balí tě a jak :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama