Dívčí blog o lásce a víře. Líbající

Duben 2007

Kluci

26. dubna 2007 v 15:26 | miska |  Láska
Co se o nich dá říct??? Nějaký je úplně božský a když ho potkáš ve škole na chodbě, tak se ti podlomí kolena .
Jiný je zas tak hnusný, že se mu vyhýbáš obloukem. Nějaké holky si kluky bodují¨. Od jedničky do desítky.
Já tady mám pár rad a fíglů, jak na ně vyzrát. Tak jdeme na ně……

Co říkají / co si myslí

Chceš žvýkačku??? / Bože, tobě táhne z pusy.
Opravdu? To jsem nevěděl. / Co si to říkala???
Máš krásné oči. / Nemám ponětí, jakou barvu mají, ale slyšel jsem, že se to holkám libí, když jim to kluk říká.
Jééé, to jsi ty? Co tady děláš??? / Už zase, ty mě snad sleduješ.
Miluji tě! / Proč ti to musím pořád opakovat. Vždyť jsem ti to říkal před měsícem.
Počkej, pusť mě na chvíli, potí se mi ruka. / Nemusíš se mě pořád držet, jako malý dítě.
Cože??? Půjdeme nakupovat?? SUPER! / Už zase? Jsi ty vůbec normální???
Tak. Teď jsme odhalili, alespoň na malililililililinkato kluky.
Dáme si trochu humoru, co říkáte???
Dopis lásky a nenávisti.
Píšu ti, protože má hluboká láska k tobě
Je pryč. Ta děsná nuda
Každým dnem vzrůstá. Čím víc na tebe myslím,
Tím otravnější mi připadáš. Bohužel
O to víc jsem přesvědčen o tom, že musím
Přiznat, že jsem vlastně nikdy nechtěl
Požádat o tvou ruku.Na naší poslední schůzce jsem pochopil,
Že v žádném případě nemůžeš spoléhat na to,
Že s tebou musím prožít celý život.
Tvoje odpudivé chování mě znervózňuje
A když jsem s tebou, jsem tak
Zdeprimovaný a znechucený, že prostě nejsem schopen být,
Šťastný bez sebemenší drobnosti.
Vím, že to je ode mě krutý, ale
Myslím to vážně. Zoufale doufám,
Že tenhle dopis přijmeš důstojně a zapomeneš na to,
Že si mě chceš vzít. Opravdu jsi
Někdo docela jiný, než
Ta fantastická bytost, kterou jsi se od počátku zdála být.
Rozhodně nepředstírám, že
Nedočkavě čekám na odpověď.
A teď si to přečti znova, ale vynechej každý druhý řádek.
HIHI!!!!!! =O)

Jak poznáš, že se do tebe zbláznil!!!

26. dubna 2007 v 15:19 | miska |  Láska
Čekáte netrpělivě na jeho vyznání lásky a on stále mlčí jako ryba v řece? Nepropadejte panice. Přiznejte si sama, jakou váhu dáváte slovům. Naučte se naslouchat řeč jeho těla. Prozradí vám víc než tisíc slov.
Těžko říct, jestli se muži o citech baví neradi, každopádně to dělají jen opravdu výjimečně. Nebuďme nespravedlivé, jsou i tací, kteří se o svých citech dokáží bavit vcelku otevřeně. Ba co víc, k životu tyhle debaty potřebují. Pokud je ale váš nový objev na slovo skoupý, poradíme, podle jakých gest poznáte, že se do vás zamiloval.

Odhrnuje vám vlasy
Pokud vás na procházce parkem jen tak ležérně objal kolem ramen nebo se vám v autobuse mačká stehnem na stehno, znamená to, že ho přitahujete - ale nic víc. Chlapi často dávají najevo touhu pomocí doteků. Mnohem důležitější depeši vám partner posílá, když vám jemně odhrne vlasy z obličeje. Je to něžné, intimní gesto bez erotického podtextu, kterým muž dává najevo, že mu na vás záleží. Pokud bezděčně vztáhne ruku a zastrčí vám pramen vlasů za ucho, jako by prohlásil: Mám tě rád a chci se o tebe starat.

V restauraci sedí vedle vás
Při první společné kávě se nejspíš uvelebil naproti vám. To aby na vás dobře viděl a měl jistotu, že jste správně pochopila všechny jeho vtípky. Bláznivě zamilovaný chlap si ale vybere spíš židli vedle vás. Proč by vás měl oddělovat stůl, když se při jídle můžete něžně dotýkat? Partner navíc ukazuje ostatním mužům v místnosti, že k vám patří.

Půjčuje vám své drahocennosti
Možná to bude znít divně, ale chlapi nesnáší, když se musí s někým dělit o své poklady - zejména pokud jde o poslední výstřelky techniky, jako nepřekonatelně vybavený notebook nebo nabouchaný mobil, o autech ani nemluvě. Takže pokud vám nabídne, abyste se svezla do práce jeho fárem nebo abyste si půjčila jeho horské kolo, je to výraz obrovské oddanosti! Chlapi na svých nejoblíbenějších pokladech hodně lpí a považují je za součást sebe samých.

Rád se s vámi fotí
Většina mužů má k fotoaparátu a focení vůbec podivný vztah. Moc rád mačká spoušť a s chutí pózuje v partě kamarádů. Když má dojít k focení se ženou, dělá nejrůznější ksichty, šklebí se nebo se pro jistotu dívá úplně jinam. I když je zadaný, v duchu o sobě uvažuje jako o svobodném lovci. Nechce, aby vznikl důkaz, že má přítelkyni. Až se budete pokoušet o společnou fotku u egyptských pyramid, všímejte si, co dělá. Jestli se k vám přitulí, je to dobré znamení. Nejspíš chce, aby se celý svět dozvěděl, že k sobě patříte. A když si navíc fotografii vystaví na stole v kanceláři, podvědomě oznamuje všem svým známým, že je zadaný.

Má o vás starost
Přinesl vám dárek a vy ho natěšeně rozbalujete. Z papíru se na vás ale zašklebí něco naprosto neromantického, jako třeba krabička vitamínů případně ochranné nákoleníky na kolečkové brusle. Měla byste zajásat, právě jste dostala jasný důkaz lásky. Když se muž bojí o vaše bezpečí, dává najevo, že to s vámi myslí vážně. Za všechno může příroda, která chlapům velí, aby svou milovanou chránili a opečovávali. Partner moc dobře ví, že by vám mohl koupit kytici frézií. Ty by vám ale moc nepomohly, až se budete řítit z kopce na bruslích s tím, že nevíte, jak se na tom brzdí.

Nosí oblečení, které jste mu pochválila
Vyzkoušejte na něm jednoduchý test. Poznamenejte, že mu sluší některé džíny, tričko nebo košile. Chlapi předstírají, že na lichotky nezabírají nebo že o ně nestojí. Ale skutečnost je jiná. I muži rádi, stejně jako ženy, slýchávají pochvaly stran jejich oblečení. Věřte, že si zapamatuje každé slovo a pokud mu na vás záleží, začne onen kus oděvu nosit častěji a hlavně před vámi.

Co nesmí chybět v hygienické taštičce!

26. dubna 2007 v 15:13 | miska
Čauky rebelky! Tak už jsem konečně tady! Potřebovala jsem pár dní oddech a učit se! Začali nám dávat samé testíky a zkoušení, takže "vopruz". Ale vysvětlete to učitelům. Jestli máte stejný problém s učiteli jako já, tak se mrkněte na jeden z prvních článků, kde se dočtete, jak "podlejzat" všem typům učitelů. Je to popsaný docela do podrobna, a tak si to když tak přečtěte! Je to fakt dobrý tip. Abych se tu nerozkecávala a pustila se do práce, představím vám tento článek, který byl zpracován na žádost jedné z vás - čtenářek! Takže: tento článek bude o základní hygieně dívky a základech líčení. Prostě, jak by měly vypadat upravené dívky! Takže se do toho pustíme, co říkáte?
//<![CDATA[ IM_pozice(6784); //]]>
1) HYGIENA
 • Čištění zubů by vám mělo trvat asi tak 3 minutky. Tip - pusť si vkoupelně tvou oblíbenou písničku, která trvá přibližně ty 3 minuty.
 • Když už držíš zubní kartáček a pastu, tak můžeš dát do pořádku i jazyk. Tam se taky usazuje spousta bacilů =O)
 • Pod hygienou si většina zvás asi představí také menstruaci. Té už jsem věnovala svůj samostatný článek, takže zabruste ještě do starších článků =O)
 • V kabelce nebo batohu byste určitě měly mít taky žvýkačky a po KAŽDÉM jídle byste si jí měly vzít. Přece nechcete, aby vám bylo cítit zpusy, ne? =O)
 • Každý večer byste si měly vyčistit pleť. To znamená: odličovací mléko nanes na tampónek a otři si sním oči a pleť. Bacha, ať se ti mléko nedostane do očí. Taky nezapomeňte na krk!
 • Čistící vodu opět nanes na nový tampónek a pořádně si "vydrhni" pleť a krk. Zase se voda nesmí dostat do očí, protože to pak strašně pálí! =O(
 • Pro pleť je čistící voda hodně dráždivá, a tak teď potřebuje zklidnit. Proto si na konečky prstů dej jakýkoliv krém a vmasíruj ho do kůže.
2) LÍČENÍ
 • V jednom z předchozích článků jsem se rozepisovala o líčení, a jaká barva stínů se hodí k blondýnkám, brunetkám a třeba i černovláskám. Takže o tom už psát nebudu. Ale co všechno můžeš používat k líčení, o tom se teď rozepíšu:
 • Stíny na oči si naneste na víčko, ale pozor, ať to není moc tmavé, protože kdospívajícím dívkám se nehodí moc výrazné barvy. Nevypadá to hezky.
 • Tužku na oči využívá moc dívek. Nanáší se na spodní okraj víčka. Těsně pod okem.
 • Řasenka se (jak už asi poznáte od názvu) nanáší na řasy. Nejvíc se používají černé, ale můžete mít i modrou nebo třeba zelenou. Je to jen na vás.
 • Lesk na rty nebo rtěnka zvýrazní vaše rty. Lesklé nebo narůžovělé rty vypadají moc hezky! =O)
 • Make-up zamaskuje malé, ale i větší pupínky. Je to prostě takovej malej zázrak
Takže tady jsou ty nejzákladnější věci, které zakoupíte v každé drogerii, a pokud vás zajímá ještě něco víc, tak mi prosím písněte. Tak pa a píšte!

Škola flirtu!

26. dubna 2007 v 15:08 | miska |  Láska
Ahojky rebelko! Tak už jsem zase tady a tentokrát se školou. Neboj - nebudou to žádný mocniny ani tvarosloví… ale dneska se naučíme flirtovat. Jsi na rozpacích, když ho vidíš? Podlamují se ti kolena a máš v břiše podivný pocit? Výborně… takže láska jako hrom, ale teď ještě dokopat k tomu i tvého vyvoleného… k tomu ti pomůžu já… Takže se do toho pustíme, ne? A heslo: Flirt je základ života (původně to bylo škola je základ života)
UPOUTAT POZORNOST
Ukaž mu, že se o něj zajímáš (př.: pochval mu jeho nový džíny nebo mu řekni, jak moc mu to sluší, když hraje fotbálek) To kluci umí ocenit.
Lichotky přidávej a přidávej. On to začne chápat a začneš mu vrtat hlavou. A to ty přece chceš, ne?
AKCE JE ŽIVOT
Kluci přímo žerou akční holky, takže ho někam pozvi. Třeba do lanového centra nebo na bobovou dráhu. To už musí zabrat! Tak se nebraň!
SMĚJ SE
Věčný optimista má lehčí život. Tak se taky směj a šiř okolo sebe svoje vtipy. Třeba vyprávěj svůj vlastní legrační příběh. To určitě pobaví i tvého idola. Hlavně si nedělej legraci z něj, protože by to taky nemusel pochopit
JEN CVIKEM MŮŽEŠ DOSÁHNOUT CÍLE
Trénuj kdekoli. Třeba v autobusu. Stačí se na "oběť" zadívat, pousmát se a pak zase odvrátit pohled pryč. Přijde ti to snadné? Tak už se do toho pusť na ostro...
NA OSTRO
Až zase půjdete do kavárny, koukni mu do očí a hraj si při tom s pramínkem vlasů. Natáčej si ho na prst a zase ho pusť. Je to moc sexy a ani on neodolá.
Už ho máš na háku. Tak teď už jen stačí na něj zamrkat nebo se ho dotknout pod stolem. A už ti z tvých "drápů" neuteče.
Až půjdete z kavárny, počkej na něj u dveří a chyť ho za ruku. Tohle gesto mohou dělat jen odvážní, ale fakticky zabírá. Nikdy se ti nevyhákne. Ale musíš si věřit, protože jinak to z tebe vycítí a nebude ti věřit!
!!!M-U-S-Í-Š- S-I- V-Ě-Ř-I-T!!!
PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍČKA!!!

Domácí pleťové masky

26. dubna 2007 v 14:58 | miska |  Líčení
Rády byste pro sebe a pro svou pleť něco udělaly? Ale nemáte zrovna po ruce profesionální pleťovou masku? Dneska si povíme něco o těch doma vyrobených a zjistíme, že jsou mnohdy mnohem vhodnější než ty kupované.
V domácích podmínkách si můžete masku udělat z čistě přírodních surovin, a proto máte naprostý přehled o tom, co si na svou pleť nanášíte. Kupované produkty mají atesty, nicméně mnoho lidí chemickým označením použitých látek moc nerozumí. Může se vám tedy stát, že narazíte na kosmetický přípravek, ve kterém bude schována přísada, na kterou můžete být například alergické.

My se tedy dnes zaměříme na výrobu domácích pleťových masek.

Chceš mít jemňoučkou kůži jako miminko? Vyzkoušej cukrový peeling či čokoládu.

Cukrový peeling
Smíchej tři lžíce hnědého cukru a sezamový olej. Hotovou pastu nanes krouživými pohyby na tělo a poté opláchni.

Čokoládové pohlazení
Rozpusť tabulku hořké čokolády ve vodní lázni, nařeď mlékem, máslem nebo smetanou a nanes na obličej a dekolt.

Pokud máš smíšenou či mastnou pleť, zkus okurky, bílek s medem či syrovátku.

Okurková maska
- Smíchej dvě polévkové lžíce okurkové šťávy se 4 lžícemi probiotického jogurtu či tvarohu. Kaši nechte na pleti působit několik minut, pak ji opláchněte.


Medová maska

Smíchej 1 - 2 bílky s 1 lžičkou medu a vyšlehej vše do pěny. Poté nanes masku na obličej a nech ji působit 10 - 15 minut.

Syrovátka (sušená)
Lžíci syrovátky rozmíchej v trošce teplé vody a vzniklou kašičku nanes na pleť.

Pokud máš široké póry pomůže ti tvaroh s citrónovou šťávou.

Tvarohovo-citrónová maska
Smíchej 2 polévkové lžíce tvarohu s jednou čajovou lžičkou citrónové šťávy. Nech 15 minut působit a poté smyj a pleť ošetři krémem.

Některé lidi trápí suchá a drsná pleť, doporučuji vyzkoušet ovocnou masku z banánu.

Ovocná maska z banánu
Banán rozmačkej na kaši, přidej lžičku medu a lžičku olivového oleje. Směs naneste rovnoměrně na pleť a za 15 minut smyjte.

Tak, a to je vše, určitě nějakou tu pleťovou masku vyzkoušejte, jistě budete překvapeni, jaké zázraky dokáže taková podomácku uklohněná směs dokázat.

První rande

26. dubna 2007 v 14:55 | miska |  Láska
Takže se do toho pustíme, co říkáš?
1) Co na sebe na 1. rande?
Takže na tom taky moc záleží. Když si vezmeš džíny zastrkané v kozačkách, nejakou mikču a teplou vestu, tak to bude ideální... teda na zimu. Jinak na jaro nebo léto se hodí hodně barevná tílka nebo trička a k tomu nějakou šik krátkou sukni a žabky... To se bude hodit...
2) Jak se nalíčit?
Zde zase platí "všeho moc škodí", takže bych navrhovala jen nějaké lehké stíny (zase - u tmavovlásek světle hnědou nebo fialovou, u blondýnek zas růžovou nebo bledě modrou), nějaký lesk na rty (je velmi důležité, jak chutná v případě, kdyby došlo na polibek), a pokud máš na obličeji nějaký ten pupínek, neuškodí make-up. A co je velmi důležité... Vyčisti si před tím zuby (nebo použij žvýkačku), protože ty by ses přece taky nechtěla líbat s nějakým klukem, co má žluté zuby a páchnoucí dech.
3) Kam s klukem jít?
To má být odměna za tu námahu, jak ses snažila, protože tohle byl ten výsledek, co sis přála, ne? V tu chvíli vůbec neřeš, jestli umíš líbat nabo tak něco. Jedna jediná věc by to mohla zkazit - páchnoucí dech. Takže si vezmi žvýkačku a nebo si před procházkou vyčisti zoubky. Prostě zapomeň na všechny tvé úkoly, zavři oči a užívej si to. Určitě to nepokazíš. A co s rukama? Dej mu je okolo ramen a třeba si zezadu hraj s jeho vlasy.
7) Rozloučení
8) Napíšeš ty nebo on?
Máte po té úžasné zkoušce a ty nevíš, kdy se znovu sejdete? Neboj se mu napsat! Klidně mu napiš, že se ti to moc líbilo a že se chceš zeptat, kdy se znova sejdete. Určitě ti odpoví, ale nepiš mu znova nebo ho neprozváněj, dokud neodepíše... To by mohlo vypadat, že se ti po něm stýská a to kluci moc nemusí... Aby si nemyslel, že ho uháníš a tak... prostě mu nech oddech. Až napíše, tak napíše. A co když neodepisuje celé 2 dny? Tak třeba nemá kredit nebo jsou jiné důvody. Hlavně nepřemýšlej nad tím, co se mohlo stát a nebo, že tě už nemá rád, protože to se určitě nestalo...
Tak hodně štěstíčka a pak mi holčiny prosím písněte, jestli ty moje rady pomohly nebo ne... Budu moc ráda... Děkuji a papapapapa

Tajná řeč KLUKŮ a cesta k těm ZADANÝM:)

26. dubna 2007 v 14:42 | miska |  Láska
POZNEJ HO PODLE ŘEČI! Nemusíš s klukem trávit spoustu času, abys poznala, co je zač. Stačí, když si budeš všímat, jakým způsobem s tebou mluví. A jak si vybojovat ty ZADANÉ?
Uspávač hadů
Vypráví ti dlouhé příběhy o sobě a lidech, které ani neznáš. I když to tak nevypadá, chce na tebe udělat dojem. Zkus mu naznačit, že můžete najít společné téma k rozhovorům a skvěle se pobavíte.
Frajer
Je si jistý sám sebou i tím, že se ti líbí. Ale pozor, tihle kluci takhle zkouší zapůsobit na každou holku, kterou chtějí získat. Nauč se nepřipouštět si je příliš k tělu, protože by mohli zranit tvoje city.
Stydlín
Každé slovo z něj musíš tahat jako z chlupaté deky. Je hodně nervozní, ale snaží se mluvit a být co nejvíc cool. Narovinu mu řekni, že se s tebou může cítit v pohodě a usmívej se, abys mu dodala odvahy.
Romantik
Když ti volá, zahrnuje tě sladkými řečičkami. Protože se ale stydí, neví, jak ti má dát najevo, že mu na tobě záleží. Až se potkáte, řekni mu nějakou hezkou přezdívkou - on ti to oplatí a bude se cítit sebejistější.
Mluví s námi narovinu?
Schválně, kolikrát už jsi slyšela tyto fráze (viz. níže)? A víš, co ti tím kluk opravdu říká?
ZAVOLÁM TI - někdyv příštím století
VĚRNOST - slovo, které se vztahuje výhradně na fotbalové mužstvo
POTŘEBUJU VÍC PROSTORU - pro všechny ostatní holky
NECHCEŠ NAMASÍROVAT - chci zkusit štěstí
NENÍ TU MOC HORKO? - svlékni se
AHOJ, MÁŠ FAJN KÁMOŠKU - líbí mi a tebe jen musím využít
JE OŠKLIVÁ A NEZÁBAVNÁ - nestála o mě
NEJSEM PŘIPRAVENÝ - přinejmenším ne s tebou
MŮŽEME BÝT KAMARÁDI - je konec a nejspíš se vidíme naposledy
Kluci mnohdy nebývají tak upřímní a chce to porozumět jejich "tajné řeči" ...
MÁ JINOU?
Risk je zisk. Pokud se rozhodneš trpělivě vyčkávat, až se ti dva rozejdou, aniž bys kvůli tomu hnula prstem, nic neriskuješ. Snad jen to, že se nedočkáš. Nebo promarníš spoustu času čekáním na někoho, kdo za to ve finále nebude vůbec stát. V případě, že se rozhodneš získat toho kluka stůj co stůj, musíš počítat s důsledky. Minimálně tě bude nenávidět jen jeho bývalá holka, která vymyslí krutou odvetu. Může se ale také stát, že tě za to nepochválí ani tvoji kamarádi a kámošky se budou od té chvíle bát, abys jim neprovedla to samé. S tímhle vším prostě musíš počítat, pokud se vrhneš do souboje o lásku po hlavě! Návod na "přebíranou".
PLÁN Č. 1
Pomaloučku a nenápadně! Tahle varianta je pro holky, které jsou nesmělé, nerady ubližují lidem kolem sebe, nesnášejí konflikty a dávají přednost dohodám. Ideální bude, když dotyčného kluka oslovíš nenásilným způsobem. Musíš se ale smířit s tím, že to nebude žádná bleskovka a že ti rozhodně nepadne kolem krku do 24 hodin. Začni tím, že nepromarníš jedinou příležitost k tomu, aby ses s ním viděla, prohodila s ním pár slov a dozvěděla se o něm co nejvíc. Bav se s ním o čemkoliv, ale nikdy NE o jeho holce. Buď veselá a vtipkuj, hlavně ho neobtěžuj svými problémy, natož komplexy. Snaž se na něj jednoduše zapůsobit. Musíš vydržet hrát roli kamarádky a maximálně s ním nevinně laškovat. Prostě musí časem sám přijít na to, že je mu s tebou líp než s jeho holkou.
PLÁN Č.2
Bezhlavě do něj! Žárlíš a nemáš trpělivost na to, aby ses dívala, jak spolu ti dva vrkají? Tak ho rovnou pozvi na rande. Dej si ale záležet, aby to vypadalo, že nemáš ani páru o tom, že je zadaný! Pokud s tebou půjde, máš tři jistoty - za prvé mu na ni moc nezáleží, za druhé se mu líbíš a za třetí… je bezcharakterní a možná to hodlá táhnout s oběma. Ale to zjistíš až časem. A pokud nemáš odvahu jít s ním hned na rande, zkus se "vetřít" do jeho party a nenápadně vytáhnout z jeho kámošů, jak mu vztah s jeho holkou klape. Třeba se zrovna některému z nich stěžoval, že se musí v televizi dívat na nudný telenovely, i když by radči koukal na fotbal nebo šel do kina na akčňák. Potom máš na půl vyhráno - stačí obstarat dva lístky na fotbálek nebo do kina a přemluvit ho, aby šel s tebou. Klidně si můžeš pomoct malou lží, např. že tvůj kámoš onemocněl a ty máš jeden lístek navíc:) Přebrat nebo nepřebrat?
Pro: Když to neuděláš ty, udělá to jiná!
A proč bys to vlastně neměla zkusit? Copak se někdo nechá přebrat, pokud opravdu nechce nebo mu ve vztahu nic neschází? Na to jednoduše musí být dva - stejně jako na lásku. Navíc… jsme jen lidé a lásce poručit neumíme. Ta nás prostě jednoho dne přepadne a neptá se, jestli už s někým chodíme nebo ne. Je dokázáno, že se většina párů rozchází až potom, co si jeden z nich najde někoho jiného. Takže pokud se zamiluješ do zadaného kluka, nedělej si zbytečné výčitky a klidně s ním flirtuj, pleť mu hlavu a snaž se ho získat na svou stranu. Když to nevyjde, budeš mít aspoň pocit, že jsi udělala, cos mohla. Když to vyjde, máš, cos chtěla (ale pozor na výčitky svědomí!).
Proti: Svědomí umí potrápit!
Pravdou je, že se začneš navrtávat do bezvadného vztahu a podaří se ti ho zničit, nemáš se čím chlubit. Musíš si prostě připustit, že si pěkná potvora a smířit se s tím, že si jdeš sobecky za svým. Žádná z nás ale není svatá a upřímně, holky… je nám docela fuk, jak se cítí někdo cizí. Hlavně když jsme happy my. V každém případě stojí za to představit si, jak by ti bylo, kdyby to samé udělal někdo tobě. Pamatuj ale na to, že pokud se nějaký kluk nechá jen tak lehce přetáhnout ze vztahu do vztahu a nijak to neprožívá, můžeš téměř na 100% počítat s tím, že to jednou udělá i tobě. Jo, risk je zisk, ale ne vždy stojí za to!

Možná jediná rada: Polož si otázku, jestli bys chtěla, aby to někdo udělal tobě...

vysvětlivky jmen-vtípky...

24. dubna 2007 v 16:39 | miska |  Vyzkoušej te!
M.I.C.H.A.E.L.A. : Maximálně Informovaný Celoplošně Hledající Azbestový Efektivní Létající Android
Chcete si také vyskoušet význam vašeho jména???Sjedtě myší ůplně dolů této stránky a klikněte na odkaz...

Přirovnání podle písmen

24. dubna 2007 v 15:31 | miska |  Láska

A - jako anděl, kterým ses mi zdál
B - jako budoucnost, cos mi sliboval
C - jako cit, který jsi měl
D - jako dar, co dát jsi mi chtěl
E - jako emblém, co v srdci máš
F - jako fotka, co v lásce znáš
G - jako génius, co v lásce se vyzná
H - jako hříchy, které si přizná
Ch - jako chvíle, kdy něžnost jsme znali
I - jako intimnost, co jsme si přáli
J - jako jistota, když zrady se lekám
K - jako kouzlo, na které čekám
L - jako láska, co v srdcích je vyryta
M - jako mužnost, jenž v Tobě je skryta
N - jako něha, tu láska si žádá
O - jako oči, které mám ráda
P - jako polibek, co sladce chutná
R - jako radost, která je nutná
Ř - jako řádky, co jsi mi psal
S - jako slzy, cos vyplakal
Š - jako štěstí, co nezná čas
T - jako touha, která je v nás
U - jako ústa, co jsou na líbání
V - jako víra v lásku a odevzdání
Z - jako zima na severním pólu
Ž - jako život, kterým jdem spolu


Jsem .... 30

20. dubna 2007 v 22:16 | miska
Billova ruka byla uplně spocená a mě polívalo horko..
,,Já nechci,aby jsi někam chodila.." zakabonil se táta ,,a fajn budu je respektovat!Ale Bille opovaž se mí holčičce ublížit,tak tě zabiju" do očí mi vytrskli slzy..
,,Tatíí.."rychle jsem k němu doběhla a objala ho..pevně,silně,táta mě stiskl a hladil po zádech,taky měl slzy na krajíčku,ale neplakal!To by pro něho byla ostuda,říkal že správnej chlap nikdy nebrečí.Když skončil náš objímací rituál byla jsem táák moc štastná!Šla jsem k Billovi a dali jsme si krásnou pusu plnou štěstí..pak můj pohled zabrousil k Martině,v očích jí jiskřila nenávist..vím že mě nenávidí..docela mě to mrzí,ale vím že s tím nic nenadělám a někdy se to snad spraví!Kamila se dívala na Toma,asi má ještě pořád před očima ten obrázek,v mým pokoji když jsme..
,,Alůůůj.." přede mnou cupital malinký človíček a zdá se že volal moje jméno ,,Alůůj" natahoval ručičky přímo ke mě
,,Arture!"chytla jsem ho do náruče páni ten už je tak těžkej,asi toho hodně sní,ale to on vždycky byl dobře živenej
,,Říkala jsem,že to volá tebe!Strašně jsi mu chyběla.." Karol se usmála a pozorovala naše shledání
,,Hele,hele konkurence!" štouchl Tom do Billa,všichni jsme se rozesmáli a ta hrozná situace už určitě konečně skončila a doufám že se nebude opakovat!
večer
Taková normální večeře,rodiná,která mi moc chyběla skončila..Všichni zapadli do svých pokojů a já zůstala s Billem dole sama..
,,Bille?"
,,Hm?"
,,Půjdeš se mnou nahoru?Do mýho pokoje.." měl rozestlané dole,ale já chci aby dneska byl se mnou tam nahoře na střeše..jako v tý písničce..bei dir oben aufm Dach!
,,Ty chceš?vážně?" on věděl co mám na mysli..chci se s ním dneska milovat!Vystoupali jsme nahoru do mýho pokoje jako do hradní věže..Bill mě vzal do naruče,no nemohl mě moc unýst,nejsem těžká ani tlustá,ale on je tag hubenoučkej a křehkej..takže jsme asi třikrát spadli na zem než mě donesl a položil do postele!Líbali jsme se první jen tak něžně,ale potom vášnivěji..pusinkoval mě na krku a pomalu jsme si svlýkali oblečení!Byl něžnej nespěchal..
,,Alysso," řekl zadýchaně..,,já,ani nevíš jak moc jsem po tomhle toužil..jak moc jsem toužil po tobě"
,,Nemluv.." bylo to krásný..ani to nebolelo..moje poprvé bylo tak jak jsem si to představovala,s člověkem,kterého miluju..až mi to přišlo líto a začala jsem plakat
,,Al..né neplač,to jsem nechtěl..promin...nemusela jsi to dělat!jsem kretén já tě nutil.." Bill se uplně lekl
,,Bylo to krásný!Pláču,protože přesně takhle jsem si to představovala..s tebou!Děkuju.." pohladil mě po vlasech
,,Bál jsem se!Jsi tak křehká a neviná!"
,,Já se taky bála..ale ted sjem štastná..Miluju tě Bille!"
,,Já tebe taky.."

Jsem .... 29

20. dubna 2007 v 22:09 | miska
Včerejší koncert dopadl skvěle Tokio Hotel se zase líbili a po menší oslavě,jsme byli všichni uplně unavení a tak jsme zvolil radši postel..už zase jsem spala s Billem v jednom pokoji..posteli,pod jednou peřinou!Ale oba dva jsme byli uplně mimo,takže k ničemu nedošlo!Ted jsem vzhůru jsem nervozní jako nikdy předtím..z dneška!Ukážu tátovy a vlastně celé rodině v Německu mýho kluka a není to nikdy jiný než Bill..můj "bratranec".Njehorší na tom je,že se mnou jede i Tom a tenkrát se nerozloučil zrovna s dobrým štítem!Vím že otec bude překvapený,ale nedokážu si tipnout jak zareaguje..
k večeru
Právě jsem vystoupila z auta spolu se mnou ještě Bill a Tom.Oba dva se na mě nervozně podívali a já se kousla do rtu
,,Neměla jsi mu přece jenom říct,že tady budeme i my?!" nejistě se zeptal Bill.Měl z mého otce respekt,stejně jako já..
,,To u žje etd jedno a pojdte!"zavelil Tom.Zase po roku koukám na tu vilu,kterou jsem nikdy neměla ráda,naší rodině přinesla jenom smůlu..Už klepu na tvrdý dveře..otevře mi Karol a hned jí zmrzne usměv na rtech
,,Ahoj Karol!" vrhla jsem se na ní a pořáádně jí objala.Byla strnutá,to ještě netušila co všechno jí čeká.
,,Ahoj.." ani neotevřela rty a podívala se na Billa a Toma
,,Pojdte dál!" nuceně se usmála a vyzvala nás,aby jsme vstoupili.Je to jako kdybych šla na smrt!!V obyváku už jsem viděla kouř,poznala jsem kdo to je..TÁTA..vstal z křesla a nechápavě se podíval
,,Co tady chce?" ukázal na Toma,chjo..tati ten ti může bejt ted fuk,ale Bill ne..to Bill bude dnešní obět!Ani mě nepozdravil..uvědomila jsem si!Z hora jsem zaslechla křik a pak na schodech viděla Kamilu a Martinu.
,,Billle jsi to ty?" vykulila oči Martina.
,,Mhm..jo!" Martina rychle seběhla a objala Billa,já tam jen stála a koukala na ně i Bill se tvářil překvapeně..
,,Mě,mě se strašně stýskalo!!Moc!" vypadlo z ní!Nikdo nic neříkal všichni na ní jen tupě zírali..Bill odstrčil její ruce ze svýho těla,nevěděl co má dělat!jen se na mě podíval..
,,áá takže pánům Kaulitzům nestačí svést mi jednu dceru oni mají zálusk i na tu druhou!A zrovna ty Bille..myslel jsem si,že si jiný než tvůj bratr!A jak se vůbec opovažujete sem lízt?!"táta se zatvářil jako masovej vrah a jsem si jistá,že když něco neudělám chytí je za límec a vyhodíí!!
,,Tati!"zarazila jsem ho ,,přišli protože jsem je pozvala a chci aby už zase všechno bylo dobrý!Chápeš..měl by jsi vědět že.."nejde mi to vyslovit..,,že s Billem chodím!On je můj přítel!" bylo ticho..všichni na prázdno polkly a Bill mě chytil za ruku a jemně mi jí zmáčknul a tím mi dodal spoustu energie a odvahy pokračovat dál.. ,,A jestli tuhle skutečnost tati nepříjmeš,tak pak je mi lít..a už nikdy to nepůjde napravit§Takže bud mě ted i s Billem a Tomem vyhodíš a nebo to prostě zkousneš a budeš se k nim chovat jako k mým přátelům!!"Táta se zatvářil zvláštně co asi řekne..Vyhodí mě..?
Včerejší koncert dopadl skvěle Tokio Hotel se zase líbili a po menší oslavě,jsme byli všichni uplně unavení a tak jsme zvolil radši postel..už zase jsem spala s Billem v jednom pokoji..posteli,pod jednou peřinou!Ale oba dva jsme byli uplně mimo,takže k ničemu nedošlo!Ted jsem vzhůru jsem nervozní jako nikdy předtím..z dneška!Ukážu tátovy a vlastně celé rodině v Německu mýho kluka a není to nikdy jiný než Bill..můj "bratranec".Njehorší na tom je,že se mnou jede i Tom a tenkrát se nerozloučil zrovna s dobrým štítem!Vím že otec bude překvapený,ale nedokážu si tipnout jak zareaguje..
k večeru
Právě jsem vystoupila z auta spolu se mnou ještě Bill a Tom.Oba dva se na mě nervozně podívali a já se kousla do rtu
,,Neměla jsi mu přece jenom říct,že tady budeme i my?!" nejistě se zeptal Bill.Měl z mého otce respekt,stejně jako já..
,,To u žje etd jedno a pojdte!"zavelil Tom.Zase po roku koukám na tu vilu,kterou jsem nikdy neměla ráda,naší rodině přinesla jenom smůlu..Už klepu na tvrdý dveře..otevře mi Karol a hned jí zmrzne usměv na rtech
,,Ahoj Karol!" vrhla jsem se na ní a pořáádně jí objala.Byla strnutá,to ještě netušila co všechno jí čeká.
,,Ahoj.." ani neotevřela rty a podívala se na Billa a Toma
,,Pojdte dál!" nuceně se usmála a vyzvala nás,aby jsme vstoupili.Je to jako kdybych šla na smrt!!V obyváku už jsem viděla kouř,poznala jsem kdo to je..TÁTA..vstal z křesla a nechápavě se podíval
,,Co tady chce?" ukázal na Toma,chjo..tati ten ti může bejt ted fuk,ale Bill ne..to Bill bude dnešní obět!Ani mě nepozdravil..uvědomila jsem si!Z hora jsem zaslechla křik a pak na schodech viděla Kamilu a Martinu.
,,Billle jsi to ty?" vykulila oči Martina.
,,Mhm..jo!" Martina rychle seběhla a objala Billa,já tam jen stála a koukala na ně i Bill se tvářil překvapeně..
,,Mě,mě se strašně stýskalo!!Moc!" vypadlo z ní!Nikdo nic neříkal všichni na ní jen tupě zírali..Bill odstrčil její ruce ze svýho těla,nevěděl co má dělat!jen se na mě podíval..
,,áá takže pánům Kaulitzům nestačí svést mi jednu dceru oni mají zálusk i na tu druhou!A zrovna ty Bille..myslel jsem si,že si jiný než tvůj bratr!A jak se vůbec opovažujete sem lízt?!"táta se zatvářil jako masovej vrah a jsem si jistá,že když něco neudělám chytí je za límec a vyhodíí!!
,,Tati!"zarazila jsem ho ,,přišli protože jsem je pozvala a chci aby už zase všechno bylo dobrý!Chápeš..měl by jsi vědět že.."nejde mi to vyslovit..,,že s Billem chodím!On je můj přítel!" bylo ticho..všichni na prázdno polkly a Bill mě chytil za ruku a jemně mi jí zmáčknul a tím mi dodal spoustu energie a odvahy pokračovat dál.. ,,A jestli tuhle skutečnost tati nepříjmeš,tak pak je mi lít..a už nikdy to nepůjde napravit§Takže bud mě ted i s Billem a Tomem vyhodíš a nebo to prostě zkousneš a budeš se k nim chovat jako k mým přátelům!!"Táta se zatvářil zvláštně co asi řekne..Vyhodí mě..?

Jsem .... 28

20. dubna 2007 v 22:02 | miska
Stála jsem před hotelem a čekala na Teresu!Vypadala jsem docela dobře,venku je teploučko a tak jsem si dala mini šatičky!Nevím proč ale Teresu pořád beru jako velkou konkurentku!Ada s náma nešla zahrála,že jí je špatně!Ehm..tomuhle nevěřím,nevím co má v plánu a upřímně je mi to fuk.At si dělá co chce ale na jednu stranu je mi jí líto po tom co mi Tom řekl.Docela by mě zajímalo jak to dopadlo mezi ní a Gustavem?
,,Ahoj!Tady jsi!Promin já vím že mám spoždění,ale musela jsem ještě něco vyřídit!" ááá konečně přišla.Teresa vypadala skvěle.Dobrý oblečení,učes všechno,téhle holce je prostě těžký se rovnat
,,Ahoj!To je v pohodě..!" Musím přiznat,že tohohle dne jsem se děsně bála!Ale nakonce to dopadlo,výborně.Teresa je v pohodě.A myslím,že si rozumíme.Byli jsme nakupovat a byla prostě sranda.A ted jsme skončili v kavárně u velkýho hrnku kafíčka!
,,Jak jste se s Billem poznali?"začala naší konverzaci.
,,Tohle je na dlouhý vyprávění!"
,,Máme času dost!Bill si zaslouží takovou holku jako seš ty."
,,Oh..děkuju!Ale proč to říkáš?On neměl na holky štěstí?" zeptala jsem se opatrně
,,On Bill neměl moc holek!"
,,Jak to všechno víš?"
,,Já ti něco řeknu,Bill ti to neřekl,protože to asi není důležitý,ale přesto mám pocit,že by jsi to měla vědět.."
,,Tak povídej!" jsem docela napjatá
,,Já jsem s Billem chodila!" tohle jsem měla tušit!Já tohle prostě upe věděla!,,Dřív než si budeš něco myslet..nikdy jsem ho nemilovala a ani on mě,takže o tohle se neboj!A v žádným případě na mě nežárli s Billem jsme kamarádi to ano..ale já miluju někoho jinýho!"
,,Proč jste spolu teda chodili,když jste se neměli rádi?" zeptala jsem se
,,Protože to prostě nějak vyplynulo..víš jednou jsem byla opilá a on taky a prostě najednou jsem ležela vedle něho v posteli od tý doby jsme si řekli,že to prostě zkusíme,ale to neklapalo.."
,Proč?"
,,Kvůli tomu,že jsem se zamilovala do nepravýho.."
,,Do koho?" vytřeštila jsem oči
,,Do Toma.." povzdechla.Ou ježiši..,,ale on mě nikdy nechtěl,vždycky jsem se musela dívat na to,jak si do pokoje tahá jiný holky,víš kdyby se se mnou aspon vyspal,ale ani to on nechtěl.." začala plakat..já nevím obvykle jsem v těhle situacích byla uplně mimo,ted jsem jí objala
,,Jsi přece děsně hezká holka..můžeš mít kohokoli..!" utřel si nos
,,Néé víš já nikoho jinýho nechci,jsem tu jen pro Toma!čekám až si mě konečně všimne,on snad ani neví,že existuju!!" nevím co jí mám na tohle říct!Napadlo mě,že jí povykládám můj příběh s Tomem,ale pak jsem si řekla,že tohle není vhodný a že bych jí ještě víc ublížila!Na první pohled se m i zádla vyrovnaná a moc vesela,ale když jsem jí poznala blíž zjistila jsem,že má spoustu bolavých ran,které by se měli zahojit...

Jsem .... 27

20. dubna 2007 v 22:00 | miska
Stála jsem před hotelem a čekala na Teresu!Vypadala jsem docela dobře,venku je teploučko a tak jsem si dala mini šatičky!Nevím proč ale Teresu pořád beru jako velkou konkurentku!Ada s náma nešla zahrála,že jí je špatně!Ehm..tomuhle nevěřím,nevím co má v plánu a upřímně je mi to fuk.At si dělá co chce ale na jednu stranu je mi jí líto po tom co mi Tom řekl.Docela by mě zajímalo jak to dopadlo mezi ní a Gustavem?
,,Ahoj!Tady jsi!Promin já vím že mám spoždění,ale musela jsem ještě něco vyřídit!" ááá konečně přišla.Teresa vypadala skvěle.Dobrý oblečení,učes všechno,téhle holce je prostě těžký se rovnat
,,Ahoj!To je v pohodě..!" Musím přiznat,že tohohle dne jsem se děsně bála!Ale nakonce to dopadlo,výborně.Teresa je v pohodě.A myslím,že si rozumíme.Byli jsme nakupovat a byla prostě sranda.A ted jsme skončili v kavárně u velkýho hrnku kafíčka!
,,Jak jste se s Billem poznali?"začala naší konverzaci.
,,Tohle je na dlouhý vyprávění!"
,,Máme času dost!Bill si zaslouží takovou holku jako seš ty."
,,Oh..děkuju!Ale proč to říkáš?On neměl na holky štěstí?" zeptala jsem se opatrně
,,On Bill neměl moc holek!"
,,Jak to všechno víš?"
,,Já ti něco řeknu,Bill ti to neřekl,protože to asi není důležitý,ale přesto mám pocit,že by jsi to měla vědět.."
,,Tak povídej!" jsem docela napjatá
,,Já jsem s Billem chodila!" tohle jsem měla tušit!Já tohle prostě upe věděla!,,Dřív než si budeš něco myslet..nikdy jsem ho nemilovala a ani on mě,takže o tohle se neboj!A v žádným případě na mě nežárli s Billem jsme kamarádi to ano..ale já miluju někoho jinýho!"
,,Proč jste spolu teda chodili,když jste se neměli rádi?" zeptala jsem se
,,Protože to prostě nějak vyplynulo..víš jednou jsem byla opilá a on taky a prostě najednou jsem ležela vedle něho v posteli od tý doby jsme si řekli,že to prostě zkusíme,ale to neklapalo.."
,Proč?"
,,Kvůli tomu,že jsem se zamilovala do nepravýho.."
,,Do koho?" vytřeštila jsem oči
,,Do Toma.." povzdechla.Ou ježiši..,,ale on mě nikdy nechtěl,vždycky jsem se musela dívat na to,jak si do pokoje tahá jiný holky,víš kdyby se se mnou aspon vyspal,ale ani to on nechtěl.." začala plakat..já nevím obvykle jsem v těhle situacích byla uplně mimo,ted jsem jí objala
,,Jsi přece děsně hezká holka..můžeš mít kohokoli..!" utřel si nos
,,Néé víš já nikoho jinýho nechci,jsem tu jen pro Toma!čekám až si mě konečně všimne,on snad ani neví,že existuju!!" nevím co jí mám na tohle říct!Napadlo mě,že jí povykládám můj příběh s Tomem,ale pak jsem si řekla,že tohle není vhodný a že bych jí ještě víc ublížila!Na první pohled se m i zádla vyrovnaná a moc vesela,ale když jsem jí poznala blíž zjistila jsem,že má spoustu bolavých ran,které by se měli zahojit...

Jsem .... 26

20. dubna 2007 v 21:59 | miska
Stála jsem před hotelem a čekala na Teresu!Vypadala jsem docela dobře,venku je teploučko a tak jsem si dala mini šatičky!Nevím proč ale Teresu pořád beru jako velkou konkurentku!Ada s náma nešla zahrála,že jí je špatně!Ehm..tomuhle nevěřím,nevím co má v plánu a upřímně je mi to fuk.At si dělá co chce ale na jednu stranu je mi jí líto po tom co mi Tom řekl.Docela by mě zajímalo jak to dopadlo mezi ní a Gustavem?
,,Ahoj!Tady jsi!Promin já vím že mám spoždění,ale musela jsem ještě něco vyřídit!" ááá konečně přišla.Teresa vypadala skvěle.Dobrý oblečení,učes všechno,téhle holce je prostě těžký se rovnat
,,Ahoj!To je v pohodě..!" Musím přiznat,že tohohle dne jsem se děsně bála!Ale nakonce to dopadlo,výborně.Teresa je v pohodě.A myslím,že si rozumíme.Byli jsme nakupovat a byla prostě sranda.A ted jsme skončili v kavárně u velkýho hrnku kafíčka!
,,Jak jste se s Billem poznali?"začala naší konverzaci.
,,Tohle je na dlouhý vyprávění!"
,,Máme času dost!Bill si zaslouží takovou holku jako seš ty."
,,Oh..děkuju!Ale proč to říkáš?On neměl na holky štěstí?" zeptala jsem se opatrně
,,On Bill neměl moc holek!"
,,Jak to všechno víš?"
,,Já ti něco řeknu,Bill ti to neřekl,protože to asi není důležitý,ale přesto mám pocit,že by jsi to měla vědět.."
,,Tak povídej!" jsem docela napjatá
,,Já jsem s Billem chodila!" tohle jsem měla tušit!Já tohle prostě upe věděla!,,Dřív než si budeš něco myslet..nikdy jsem ho nemilovala a ani on mě,takže o tohle se neboj!A v žádným případě na mě nežárli s Billem jsme kamarádi to ano..ale já miluju někoho jinýho!"
,,Proč jste spolu teda chodili,když jste se neměli rádi?" zeptala jsem se
,,Protože to prostě nějak vyplynulo..víš jednou jsem byla opilá a on taky a prostě najednou jsem ležela vedle něho v posteli od tý doby jsme si řekli,že to prostě zkusíme,ale to neklapalo.."
,Proč?"
,,Kvůli tomu,že jsem se zamilovala do nepravýho.."
,,Do koho?" vytřeštila jsem oči
,,Do Toma.." povzdechla.Ou ježiši..,,ale on mě nikdy nechtěl,vždycky jsem se musela dívat na to,jak si do pokoje tahá jiný holky,víš kdyby se se mnou aspon vyspal,ale ani to on nechtěl.." začala plakat..já nevím obvykle jsem v těhle situacích byla uplně mimo,ted jsem jí objala
,,Jsi přece děsně hezká holka..můžeš mít kohokoli..!" utřel si nos
,,Néé víš já nikoho jinýho nechci,jsem tu jen pro Toma!čekám až si mě konečně všimne,on snad ani neví,že existuju!!" nevím co jí mám na tohle říct!Napadlo mě,že jí povykládám můj příběh s Tomem,ale pak jsem si řekla,že tohle není vhodný a že bych jí ještě víc ublížila!Na první pohled se m i zádla vyrovnaná a moc vesela,ale když jsem jí poznala blíž zjistila jsem,že má spoustu bolavých ran,které by se měli zahojit...

Jsem .... 25

20. dubna 2007 v 21:56 | miska
Probudila jsem se docela polámaná,něco mě tlačilo do zad!No jasně čokoláda,božéé celá se roztekla na mým zadku!Včera večer jsme usli v posteli plný jídla!!A takhle to dopadá!Bill vypadá strašně legračně,ještě spí a na obličeji se mu obtiskli chipsy!A ve vlasech má taky něco!Ofoukla jsem mu to z obličeje a on se probudil.
,,Ty už jsi vzhůru?" zakřenil se ,,To chodím s takovým raním ptáčkem?"
,,Ty raní ptáčku,usla jsem na čokoládě!"
,,No to je užasný aspon budeš sladká..taková..čokoládová.." našel v posteli kousíček čokolády a strčil si jí do pusi.,,Víš jak je čokoška dobrá,pojd jsem já cu ještě!" vzal mojí ruku a začal mi ocumlávat prsty.Pak mě líbal po ruce nahoru až na ůsta.
,,No té čokolády by stačilo ne!" zasmála jsem se po polibku,ani mě nenechal nadechnout surovec
,,Fajn čokolády jsem si užil a ted jsi jdu užívat tebe!"
,,Ne ne "vyskočila jsem z postele a ,,cvičit" a začala jsem předvádět různý cviky!Bill vybuchl ve smích
,,Paní cvičitelko..co to máte na zadku?"
,,Hele ted vážně..přestan se smát!!!" zakryla jsem mu hlavu pod peřinu!Ale on nepřestával ,,Jdu do koupelny!" uraženě jsem odkráčela!Hupsla jsem do sprchy,já vím bylo to odvážný,ale já věděla že Bill si netroufne jít za mnou!
,,Donesu ti věcíí joo?All??" volal na mě!
,,Jo díky Bille!Mám to nachystaný v mým pokoji na postelíííí!" odpovědla jsem mu!Rychle jsem vylezla ze sprchy a přes sebe si dala jen ručník,chtěla jsem mu udělat takový sexy překvápko!Myslím,že si to zaslouží!Lehla jsem si na postel a udělal takový ten sexy xicht co dělaj ve filmu!Najednou se rozrazili dveře,zavřela jsem oči a našpulila pusu!
,,Vážně chceš,abych ti jí dal?" rychle jsem otevřela oči,poznala jsem,že to není Billův hlas!TOM! ježííš!Kdy mě tyhle debilní nápady přejdou!
,,Jestli jsi chtěla na Billa působit sexy,tak by se ti to určitě povedlo!Protože mě si dostala!" začervenala jsem se,to je tak trapný!Ale chtěla jsem působit sebejistě,on tak totiž vypadal,jakože má nade mnou navrch..
,,Jo díky!"vstala jsem z postele..ten ručník je tak krátky..sakra!Místo,aby odešel což měl udělat dávno,popšel až přímo ke mě!Na těle se mi objevila husí kůže jak byl blízko!
,,Ty totiž seš děsně sexy!!!!!!" pohladil mě po nahých zádech! a odešel..stála jsem jak opařená,Tomovi ruce pořád cítím!Co si to dovoluje,proč se mi to líbilo?Proč mám dobrý pocit s toho,že se Tomovi líbím!Mělo by mi to vadit!Vždycky když jsem si jistá,že miluju Billa,tak příjde ON a udělá mi v tom guláš!!Tohle se ale už nesmí opakovat!!Šla jsem zase zpátky do sprchy umít stopy po Tomovi!
,,Al..oblečení!" zakřičel Bill
,,Dones mi ho sem!Díky Bille!"hodil věci na skřín,ani se nepodíval,on je děsně čestnej!!
No a ted mě čeká ještě celej den s Teresou!!Já fakt nevím jak tohle přežiju!!!!